Skocz do zawartości

Fokker Dr.I - skala 1:2


P.K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Należało zmienić koła bo te które dał Piotrek to trochę za małe , więc w sklepie rowerowym kupiłem dwa koła do roweru 16 cali i trochę przerobiłem miejsce na ośkę . Trzeba było dotoczyć tulejki z aluminium i mosiądzu całość została sklejona

post-4266-0-26292900-1487184323_thumb.jpgpost-4266-0-03669200-1487184383_thumb.jpgpost-4266-0-44801100-1487184423_thumb.jpgpost-4266-0-43653900-1487184468_thumb.jpgpost-4266-0-36700500-1487184515_thumb.jpgpost-4266-0-18176900-1487184553_thumb.jpgpost-4266-0-62257400-1487184588_thumb.jpgpost-4266-0-66252900-1487184674_thumb.jpg

post-4266-0-81491300-1487184636_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz do budowy literatury ? Mam Signal Squadron czy coś takiego więc mogę przesłać elektronicznie. 

Irek a po co mi literatura widziałeś gębę pilota?  jaki pilot taki samolot

Irek a po co mi literatura widziałeś gębę pilota?  jaki pilot taki samolot

Ja nie jestem makieciarzem i nie potrafię się spuszczać nad modelem model ma przypominać oryginał i ma latać , latać i jeszcze raz latać a nie spędzać dwa trzy lata na stole modelarskim a następnie na szafie wysoko żeby przypadkiem nie strzeliło do głowy polecieć nim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział Irek do Irka - masz rację :D. Ale może byśmy podyskutowali czy prawidłowo wykonałeś półkę na pakiet lub odbiornik :D :D :D.

W każdym razie na oblot to osobiście pojawię się do filmowania. Może brat z powietrza filmowałby dronem albo ja swoim skrzydełkiem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział Irek do Irka - masz rację :D. Ale może byśmy podyskutowali czy prawidłowo wykonałeś półkę na pakiet lub odbiornik :D :D :D.

W każdym razie na oblot to osobiście pojawię się do filmowania. Może brat z powietrza filmowałby dronem albo ja swoim skrzydełkiem B)

jaka półka jakie prawidłowo ? kawałek taśmy na gada i kawałek listewki w kadłubie się znajdzie żeby przykleić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: czy jest możliwe ,że na pilskim niebie zobaczymy ten niebywały model ?????

prawdopodobnie tak ale muszę go jeszcze oblatać a to zrobię dopiero jak będzie ciepło bo zmarzlak jestem .

Do Piły chętnie przyjadę bo od Piły się wiele zaczęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka półka jakie prawidłowo ? kawałek taśmy na gada i kawałek listewki w kadłubie się znajdzie żeby przykleić :D

No nie żartuj!!! Co na to powiedziałby nasz forumowy wszystko najlepiej wiedzący!?!?

A ja zapomniałem, że mam plany Dr.1 w skali 1/3 więc trochę tylko mniejszy od Twego. Ale gdybyśmy latali w ten sposób, że ja nisko, a Ty wysoko to różnice wielkości modelu by się wyrównały :D. Pod warunkiem, że wyniósłbym z pokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żartuj!!! Co na to powiedziałby nasz forumowy wszystko najlepiej wiedzący!?!?

A ja zapomniałem, że mam plany Dr.1 w skali 1/3 więc trochę tylko mniejszy od Twego. Ale gdybyśmy latali w ten sposób, że ja nisko, a Ty wysoko to różnice wielkości modelu by się wyrównały :D. Pod warunkiem, że wyniósłbym z pokoju...

ten też jest zrobiony na bazie planów 1/3 tylko powiększyliśmy je troszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam .Wczoraj na lotnisku w Rybniku odbył się oblot Fokkera kolegi Piotrka . Wstawiam filmik bo jak dotychczas ani mru mru na forum a naprawdę warto to zobaczyć.Chwała pilotowi wiało i to bardzo około 7m/s ale w porywach wydaje mi się ,że jeszcze więcej, mało który modelarz odważyłby się na oblot w takich warunkach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.