Skocz do zawartości

Witam


Fred

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Na forum jestem od kilkunastu dni, czas najwyższy powiedzieć kilka słów o sobie. Młodzieńczą przygodę z modelarstwem zakończyłem w wieku 20-tu lat na etapie Wicherka 50RC. Teraz wracam do dawnej pasji. Forum traktuję jako ogromny zbiór wiedzy modelarskiej, w którym to temacie mam ogromne zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czołem, czołem.

 

Z tą wiedzą na forum różnie bywa, czasem trzeba długo siać przez sito, aby piasek i kurz przeleciały (a jest ich sporo) i wybierać te pojedyncze cenne kamyczki.

Ale jednak one są, więc warto.

 

Wicherek 50RC to był poważny obiekt (czy całkiem latający?). Skoro 28lat wstecz rodzi się pytanie jaka aparatura?

 

Wysokich lotów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicherek 50RC to był poważny obiekt (czy całkiem latający?). Skoro 28lat wstecz rodzi się pytanie jaka aparatura?

 

Jeżeli chodzi o pełne sterowanie modelem to nie,- chciaż była już wtedy dostępna wielokanałowa aparatura proporcjonalna Varioprop. Ja mogłem tylko o takiej pomażyć, albo poczytać w Modelarzu. Sterowany tylko sterem kierunku dwukanałowym nieproporcjonalnym PIŁOTEM 2, napęd RADUGA 7M. Start kilka minut do góry powrót lotem ślizgowym, ot cała zabawa. Jednakże te kilka minut panowania nad kierunkiem lotu, było dla mnie szczytem techniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.