Skocz do zawartości

Kopalnia Władysławów


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

numer dawno masz. pora go wykorzystać

Respekt na stojaczku...czyli słabo wiało ;)

Gołąbki wyglądają pięknie, ale właśnie zjadłem: jeden respekt  in action ...drugi   odpoczywal..nie  polatałem  bo co  wystartowałem  mrzyło...spakowałem meble  i do domu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i783_pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

 

i786_pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

                                                 Mocno dmuchało  ...to  się  super  polatało ..a  przy  okazji  nev miejscowke  się  sfotografowało.  :lol:    Zwirownia  GOLABEK ...za Koninem na Warszawę  ok  5 km/  zachodni  wiater/

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Janegab to Samotny Siwy Wilk.

Myślę jednak, że czasem wyje.

Stefanie ..poczytaj sobie  co niektóre  strony  naszych  kolegow  F3F...albo  posłuchaj komentarzy  po zawodach  to gorzej niz  obecnie  w naszym sejmie   :lol:   a  startować   w   zawodach =  stać  w kolejce /  lub    popisywać  się  iloscią  i  jakością modeli /  to mi szkoda  czasu . Niech zyje  wolność i swoboda ...

A dodam Ci  Stefanie ,ze  zbocza  przygotowuje  sam  ...nie mam problemu  ,że  ktoś przyjeżdza i lata  i nic  nie pomaga  przy  kosmetyce  miejscowki.  Bywam tu i tam  i widze  i slysze  jak " dziadkowie  "  pracują  i klną  na  młodych  ,ze  przyjezdzaja  lataja  i zostawiają po sobie    tyko   smieci... :D SELA VI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek Ty ściemniaczu! W zawodach jeszcze nie uczestniczyłeś i pewnie dlatego nie wiesz, że zawody służą do rozwijania umiejętności latania i zabijania nudy. I jakieś czary mary tu piszesz. Bo nic tak nie rozwija (paluszków, oka i umiejętności latania)  jak rywalizacja. Niestety latanie samemu w pewnym momencie przestaje rozwijać. Staje się po prostu lataniem w kółeczko.

Do tego ilość modeli jest ściśle określona przez przepisy .. max trzy. Więc czym się tu chwalić? Co do czasu i kolejek to się zgodzę - bywa to irytujące. Z drugiej strony jak jest mało lotów to trzeba latać z jak najmniejsza liczba błędów. To tez nauka. Chyba najtrudniejsza.

A dziadkowie klną tylko w jednym miejscu ;) Jednakowoż sztuką jest nie klnięcie, tylko zrobienie czegoś żeby nie kląć :)

No i dalej nam nie odpisałeś co to jest to "w + 2200 SUPER"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.