Skocz do zawartości

Kopalnia Władysławów


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dwa dni na południu to była masakra .Halny tak zamiatał że nawet wywiało babe spod bacy ;) .

Strach było wyjść na pole . Ciekawe czy model by latał w takich warunkach ? Standardowy balast chyba by nie wystarczył...

ten  halny  wlasnie  dotarł  do  mnie  ....latałem  najstarszym  leszkowym  respektem  chciałem  dociazyc  skrzydla  ale  okazyje  sie  ,że  w   tym   zabytku       komory     mają     cit mniejszy  przekrój .i nie  zapakowałem  ..ale  dobre  i  to  polatałem  do  zmierzchu    ...kibicował mi  w  dzipie    ochrona  ale  jestem  już  swój...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Musialem  uiscić  haracze  skarbowce  ...itp...itd.   rownież  ..moim  mistrzom  remontowcom    a  i  respekty  przewietrzyć  ... ;)   ale  Krynica  za  tydzien...


jak  bedzie  wiater  OK  to  zamiast  Krynicy  Cza :lol: rna  Gora   i  Rusko...


Janek ,przecież Ty byłeś w Krynicy na nartach :D , już zmieniłeś miejscówkę ? Latanie lepsze od wyciągu ? :D

005.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.