Skocz do zawartości

Kopalnia Władysławów


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobimy "tour" z miejscem docelowym na Jeziorsku, ale nie będzie to przyszły tydzień Janek. Do 15 grudnia jestem lekko mówiąc zawalony robotą i mi najzwyczajniej się nie chce śmigać gdzieś dalej, a sezon zawodniczy f3f zakończyliśmy bardzo udanymi MP  ;)   jak  znam  życie  głod  latania  Ci  się  odezwie

 

Zrobimy "tour" z miejscem docelowym na Jeziorsku, ale nie będzie to przyszły tydzień Janek. Do 15 grudnia jestem lekko mówiąc zawalony robotą i mi najzwyczajniej się nie chce śmigać gdzieś dalej, a sezon zawodniczy f3f zakończyliśmy bardzo udanymi MP  ;)

Jak  znam  życie  to  zrobisz  zawody  o  "PITRUSZKE.."..by  polatać  ...i to  jest  to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

002.jpg

 

001.jpg

 

003.jpg

 Puchar  Śląska..Laziska..ale  nad  Jeziorskiem  ....jak  tu  nie  polatać  jak  impreza  pod  nosem  a  na naukę  zawsze  nie  pozno   . Dziekuję .   naszemu  mistrzowi  Jurkowi  za  uwagi  wskazowki...Impreza  fajna  pogoda  i  wiatr  dopisał    ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
009.jpg

 

011.jpg

                                                                                                                                                                                                                                                                     Sympatyczne  sobotnie  latanie w  asyscie  wójta...zapraszal  mnie  na  lokalne  imprezy  zachecał  do  zorganizowania  "naszych "  zawodow  otwarty  ...miły   w  razie  jakiś  klopotów  obiecał  pomoc...SUPER...jak  ktoś  potrzebuje  nr. tel  podeslę.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
003.jpg  A  tak  wczoraj  u mnie  wiatr  wyprawial... :lol:  mialem  gogle,  ciężarki  w  modelu  i  w  kieszeniach  a    by  dojśc  do  krawedzi-  model  w  2  pazurkach  --super  wszystko  cale..nie  mialem  wiatrometru  dziś  uzupełnilem  kupilem  nową  barerię  do  pomiaru    bo  robi  sie  coraz  ciekawiej   :D

 

006.jpg

 

007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.