Skocz do zawartości

Zdjęcie

Po prostu Toxic !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
443 odpowiedzi w tym temacie

#441 endriuRC

endriuRC

Extreme Flight

• Modelarz
  • 1202 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice
  • Imię:Andrzej ✈

Napisano 21 grudzień 2017 - 21:15

Wracaj do tematu to mam nadzieję że kolega Andrzej od razu zakupuje również kadłub do F3F na zbocze :)

Elektro to takie dobre na początek, no chyba że 6 s górę....... 

Model w planach tylko dlatego że mam taką prace iż pracuje jako kierowca zawodowy... i jeźdzę przez Austrię (góry) i włochy a wiadomo jakie tam są piękne "pagórki" także jak jadę i patrzę na te zbocza to aż samo się nasuwa stanąć na poboczu wyciągnąć model i HEJAAAAAA

• 0

#442 Peter.

Peter.
  • Modelarz
  • 32 postów
  • SkądBobrowniki
  • Imię:Piotr

Napisano 22 grudzień 2017 - 18:05

Jeżeli jest okazja to trzeba kuć żelazo póki gorące.

Ale proponowałbym poza tym rozejrzeć się za międzynarodowym ubezpieczeniem modelarskim. 

Najlepiej chyba w DMV w Niemczech. Włosi są wyluzowani tam raczej problemów większych z tym by nie było, natomiast w Austrii mam niemiłe wspomnienia z wielu delegacji. Na szczęście nie ja płaciłem :)

Ta banda cwaniaków kredą zaznacza opony i jak ktoś parkuje w 1 miejscu dłużej niż godzinę a nie wolno, to ich g.... obchodzi czy ma się zapłacone. Ogólnie tam na każdym kroku 

wszędzie kontrole i policja.. to nie jest tak jak w Polsce jak jest ciepło w wakacje np. to pójdę sobie odpalę grilla przy jeziorze.....na wszystko papiery i uregulowania prawne.

• 0

#443 Shock

Shock
  • Modelarz
  • 4576 postów
  • SkądKęty
  • Imię:Rafał

Napisano 10 maj 2018 - 21:17

Podobnie jak temat z Respectem ten też trochę odświeżę :) .

Uwielbiam Toxica ,to jednocześnie mega pocisk jak i trzeba leniwiec w termice. Jego lot za każdym razem mnie zachwyca ,napęd powoduje nadal banana na twarzy. Model biorę zawsze i wszędzie podczas wszelakich wypadów,tym razem było morze,środek Polski  i góry :D

Moje zdanie jest takie że jako elektryk Toxic bije Respecta na łeb,ale jako zboczówka Toxic jest po prostu sporo w tyle w stosunku do Respecta, ale to jak pisze moje osobiste przemyślenia.Dlatego mam oba ;) .

Planuję zrobić nim pokazy na piknikach w Polsce i Czechach i wiem że zrobi wrażenie bo zawsze robi !

Filmik z lotu u Janka z Konina na Władysławowie (akurat brak wiatru) i z Nienamirowa -gdzieś w okolicach Lubawki,Karpacza...

• 2

#444 Kristoferbp

Kristoferbp
  • Nowy użytkownik
  • 79 postów
  • SkądCzechowice Dz
  • Imię:Krzysztof

Napisano 11 maj 2018 - 10:14

Piękna sprawa jak model daje tyle uciechy :)

Pozdrawiam

Krzysztof

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych