Skocz do zawartości

Jaką ładowarkę kupić???


Atomizer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

"W Anglii to nie do pomyślenia."

 

Skąd masz takie informacje ? Udaj się w odpowiednie dzielnice i nie dogadasz się po angielsku a wszystkie instrukcje będziesz czytał od tyłu w arabskich znaczkach. Coś o tym wiem .. Pani w przychodni lekarskiej mówi Ci "sori, sori !! no inglisz" ..

 

W Polsce to nie do pomyślenia.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Anglii to nie do pomyślenia."

 

Skąd masz takie informacje ? Udaj się w odpowiednie dzielnice i nie dogadasz się po angielsku a wszystkie instrukcje będziesz czytał od tyłu w arabskich znaczkach. Coś o tym wiem .. Pani w przychodni lekarskiej mówi Ci "sori, sori !! no inglisz" ..

 

W Polsce to nie do pomyślenia.

sam robiłem instrukcje do wyrobów wysyłanych do Anglii, i wiem czego oni oczekują po otwarciu paczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

SUPER jest ta ładowarka. Ładuje...

Idę teraz do YouTuba aby się nauczyć obsługi tej maszyny.

Przeczytałem całą instrukcję PL i nic nie wiem.

Podłączyłem pakiet 450mAh 7,4V (2s) i ładowałem go 0,4A przez 45min, a później S2 zamienił się w rakietę :lol:

Muszę zgłębić wiedzę na temat monitorowania napięć podczas ładowania-rozładowywania? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam mam zamiar zbudować model esa i będzie on wyposażony w ten akumulator http://napolskimniebie.pl/index.php/sklep/wyposazenie/akumulator-lipol-1300mah-3s-detail ale mam następujące pytanie jaką

mam do niego kupić ładowarkę (jeśli można to proszę o jakąś budżetową ).

z góry dziękuje.

Kwaril

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam!

 

Wracam do tematu zakupionej ładowarki  SKYRC iMAX B6 Mini + zasilacz.

Czy to normalne zjawisko podczas ładowania, że zasilacz się mocno grzeje? !!! Czy ktoś to zaobserwował???

U mnie wczoraj mało brakowało a mogło by zaistnieć ryzyko zagrożenia pożarem!!! Tylko przez pośpiech skróciłem ładowanie ponieważ robiło się ciemno a chciałem zdążyć polatać, wiec zatrzymałem proces ładowania po ok 89min. kończąc ładowanie na 99%. Ładowałem pakiet 4000mAh 3s prądem 2,0A. Zwijając sprzęt złapałem za zasilacz i się sparzyłem jak zalaną wrzącą wodą szklankę. Obudowa była miękka i plastyczna a na spodzie odkleiła się od temperatury etykieta zasilacza!!! W każdej chwili mogło dojść do pożaru!!! Co by było gdybym czekał do końca jak naładuje się pakiet w 100%???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Poszukuję PL instrukcji do iMAX B6 Mini.

.

sam robiłem instrukcje do wyrobów wysyłanych do Anglii, i wiem czego oni oczekują po otwarciu paczki

Nie ogarniam. Tworzysz instrukcje w języku angielskim a masz problem ze zrozumieniem angielskiej instrukcji?

 

Zasilacz - trochę mało informacji o tym zasilaczu podałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Nie ogarniam. Tworzysz instrukcje w języku angielskim a masz problem ze zrozumieniem angielskiej instrukcji?

 

Zasilacz - trochę mało informacji o tym zasilaczu podałeś

To przesyłam zdjęcia zasilacza i ładowarki.

A tak na marginesie... miałem kiedyś lutownicę z wielkiego sklepu i po 10 min. lutowania z przerwami oczywiście stopiła się obudowa hmmm...

post-18554-0-47657800-1494675677_thumb.jpg

post-18554-0-30578800-1494675680_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.