Skocz do zawartości

Jaką ładowarkę kupić???


Atomizer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tą samą ładowarkę kupioną bez zasilacza i korzystam z zasilacza, chyba od jakiegoś dekodera czy coś, o mocy 36W (tak wiem mało, ale nie potrzebuję na razie więcej). I ładując pakiet 3S prądem 2.2A jest lekko ciepły przez cały czas ładowania. A wychodzi na to, że to jakieś 30W czyli prawie cała moc mojego zasilacza. Ty masz 60W więc nie ma prawa się tak nagrzać i nie jest to normalne zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam tą samą ładowarkę kupioną bez zasilacza i korzystam z zasilacza, chyba od jakiegoś dekodera czy coś, o mocy 36W (tak wiem mało, ale nie potrzebuję na razie więcej). I ładując pakiet 3S prądem 2.2A jest lekko ciepły przez cały czas ładowania. A wychodzi na to, że to jakieś 30W czyli prawie cała moc mojego zasilacza. Ty masz 60W więc nie ma prawa się tak nagrzać i nie jest to normalne zjawisko.

Był lekko ciepły ale podejrzanie za bardzo! jak na wysiłek dla takiego zestawu... jak ładowałem 450mAh 2s prądem 0,5A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.