Skocz do zawartości

Impreza Lotnicze Depułtycze koło Chełma, 11-12.06.2016


MacFlyer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapraszamy na imprezę lotniczą do Chełma a dokładniej do Depułtycz Królewskich w dniach 11-12.06.2016. Odbędą się tam pokazy lotnicze i nie tylko, modelarze również maja  przedstawić swoją wystawę statyczną, niestety bez latania modelami. Wiecej info: http://www.lotniczedepultycze.pl/ www.facebook.com/LotniczeDepultycze/ www.facebook.com/modelarniaChelm/ 

 

hJbncEG.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 tygodnie później...

Ja też się wybieram, niby mam na tą imprezę rzut beretem, ale w zeszłym roku wybierałem się do Zamościa w dniu imprezy wypadł mój dyżur w pracy , i byłem tak zawalony robotą że nie było szans pojechać.

W ten weekend znowu mam dyżur w pracy , mam nadzieje że nic nie będę miał do roboty.

Na dzień dzisiejszy wyobrażam to sobie tak: zajeżdżam rano w sobotę do pracy , aha nie ma nic do roboty obracam się na pięcie i spadam na imprezę lotniczą, i innej opcji nie biorę pod uwagę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.