Skocz do zawartości

Jaki model parkflyer ?


filip

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Balsowy stick raczej nie jest na tyle ciężki żeby wyrządzić większą krzywdę i większa niż epp, poza tym ze może drzazga wejść :) Ja mam tego swojego małego basica i to podchodzi pod park flayera i wazy 250g, tyle że jest tzybki ale krzywdy raczej nie potrafi zrobić... Sticki takie to fajne modele i na park flayera raczej dobry będzie. Pan Marek J. też na swojej stronie opisuje tego sticka i mówi że model jest wolny i przyjemny i lata nim wieczorkami na bliskie loty, z tego co pamiętam... :wink: Jeśli musisz mieć balsowego to podejrzewam że tylko takie patczyaki nic wiekszego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się także nad modelem "MENTOR" multiplexa...

Jeśli nie masz gdzieś blisko lotniska to raczej zapomnij. To już niezła kobyła jest, ma swój gabaryt, ja się zastanawiam jak rozwiązać temat transportu skrzydła w całości a jest naprawdę spore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.