Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie Chocznia koło Wadowic (nowe)


Leszekm35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Janek faktycznie pogoda zapowiada się kiepska. Wiemy wszyscy jak potrafi wiać na otwartej przestrzeni lotniska.

Myślę że dla zdrowia - każdy z nas jest trochę podziębiony ( ja w sumie " umieram " :( ) lepiej przez ten weekend pogrzebać z modelami ewentualnie polatać na symulatorze albo jakimś piździkiem po domu jak ktoś ma takowy sprzęcior :D

 

 

 

post-20553-0-80181100-1511461400_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy ustalone że nie latamy w ten weekend.

 

Na początku mojej modelarskiej drogi latałem w każdą pogodę poza deszczem ( choć zdarzyło się że mnie nagle zaskoczył ). Śnieg, mróz wiatr to nie był problem. To była istna korba. Latać, latać i jeszcze raz latać !!! :D Ale teraz po kilku latach zaczynam bardziej sobie cenić latanie w warunkach sprzyjających :D

 

Może jeszcze w tym roku się nam uda. A jeżeli nie to zakończenie sezonu już było :D i z utęsknieniem trzeba będzie czekać aż nadejdą dłuższe ciepłe wiosenne dni...

Dobrze, że choć tu można się spotkać wirtualnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak było Krzysiu :) Jak chodziłem do modelarni to zima - 10 i szło się z modelami na uwięzi na łąkę silniki 2,5 cm żarowe , brak rozruszników i kręcenie hahah . I wiadomo jak się udało już silnik odpalić i zrobić lot to było dobrze :) , ale tamte czasy zawsze miło wspominam :). Teraz no cóż czekam na wiosnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.