Skocz do zawartości

Acro Master


MARSOK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Powoli kończę składać mój drugi mode, może macie jakieś rady do modyfikacji żeby za pierwszym lotem nie rozpadł się za bardzo.

Silnik zamontowałem EMAX GT2820/06 i do tego śmigło 12/6. Serwa Hitec HS-81 i HS/65MG

Z góry dzięki za rady

post-19028-0-75589000-1467045920_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I koniecznie przed startem sprawdź stery, czy wychylają się w dobra stronę. Mi zdarzyło się kilka razy kiedy to w nocy kończyłem model a rano podczas lotu było na odwrót. No i panika i nie zawsze mózg zdążył się przestawić. ????

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I mam pierwszego kreta ale po części nie moja wina,wypięła się jedna z dźwigni lotki i pikowanie w dół miałem jeszcze czas na zmniejszenie prędkości opadania o dziwo kompletnie nic mu się nie stało.

Zatrzaski są teraz posklejane :)


Lądowania jakoś mam twarde i oryginalne podwozie nie wytrzymało.

Macie może jakieś pomysły jak zmodernizować to podwozie 

post-19028-0-78045400-1469381690_thumb.jpg

post-19028-0-59618900-1469382017_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o zrezygnowaniu z podwozia i zastosuj składane śmigło AERONAUT. Oczywiście lądowanie na trawie. Odpadną Ci naprawy podwozia i zaoszczędzisz na śmigłach. Bawię się tak Acromasterem od kilku sezonów i jestem bardzo zadowolony. Ile dokładnie waży Twój Acromaster gotowy do lotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam.

Mam mały problem z silnikiem EMAX GT2820/06, przy pełnej mocy śmigło wpada w drgania dość mocne. Po zdemontowaniu śmigła i piasty, po uruchomieniu silnika mam uczycie że bije wał na silniku. 

Czy jest możliwość prostowania takiego wału lub dokładnego sprawdzenia czy jest prosty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 w tym modelu warto zalaminować od wewnątrz  dziubek cienką tkaniną w razie przygód przód nie kruszy się jak skorupka od jajek ogólnie temat już nie na miejscu bo niestety Multiplex wycofał się z produkcji tego bardzo dobrego modelu   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.