Skocz do zawartości

Roztrzaskany tylnik wirnik w FQ 777 Tyranosaur


Adekrc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich potrzebuje pomocy bądź osoby która pomogłaby mi na prawić mój Helikopter który niestety się roztrzaskał po ostatnich lotach.Sytuacja mniej więcej wyglądała tak, że posłuchałem się rady sprzedawcy że w momencie  gdy zacznie ściągać śmigłowiec do przeszkody mam odłączać moc niestety po takich zabiegach roztrzaskała się zębatka i cały plastik została tylko dioda i silnik czy jest ktoś w stanie mi pomóc to naprawić żeby to latało wiem ze to tylko zabawka o większych rozmiarach ale jakoś się do niej przywiązałem bo to w końcu 1 model ;-) proszę o jakieś namiary lub o rady ;-) 

 

Chodzi oczywiście o tył


Przepraszam za literówkę w Temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po pierwsze nie ten dział.

 

Po drugie 5 minut zajęło mi znalezienie śmigła na allegro: http://archiwum.allegro.pl/oferta/syma-fq777-6cm-smiglo-ogona-tylne-ogonowe-i5672444804.html

jest niby do Symy, ale to praktycznie to samo ;)

A teraz poświęć chwilę czasu i poszukaj pozostałych części. Sprawdź czy nie podpasują jeszcze części od Syma S032, rozmiarami podobna.

Np cały ogon od symy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.