Skocz do zawartości

Dlg/Hlg Art Hobby na pierwszy model


tres
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego tez panowie jak to napisal Poharatek ufixowalem sie na AH bo firma, sklep jest na miejscu w PL, na tacy mam podane na stronie co potrzeba do modelu konkretnie, choć nie mowie ze ich model kupie jak narazie jest faworytem, za Nextem napisze. Model z UA ladny ale jak to lata, jest wykonane, ktos widzial? Facet jest z warszawy znaczy sie mieszka tam a model za granicą. Wszystko poleci nawet wanna z 10 pietra to wiem , wiem ze nie ma modeli dla poczatkujacych, co najwyzej wyżyłowane zawodnicze werse odstaja od sklepowych,

Szybowce jak kazdy lotnik zaczynalem od jaskolki, pozniej troche liznolem latania rc spalinowego, gdy nas instruktor uczyl z modelarni (nie byle kto bo wice mistrz europy w F4) ale to bylo 20 lat temu, inny sprzet inna technika. Instruktor moj nadal czynny, modelarnia rowniez, poza tym jestescie Wy, do pomocy (mam nadzieje) na forumie,ustawienia ogarniemy, techniki idzie sie nauczyć, mam stok pod domem wiec mi łatwiej o wiatr , caly szkopól by wybrac na poczatek dobrze i nie utopic w gownie kasy. A takiego prawdziwego Fixa mam na klase F1A, i marzy mi sie Jaskólka z wegla cala badz inna konstrukcja jakiegos mistrza swiata z czasow swietnosci po przeczytanie ksiazki Sekrety modeli F1A z bialej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.