Skocz do zawartości

Wita was lukaszb :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Postanowiłem inaczej niż wszyscy nie witać się pierwszym postem a którymś z kolei Wink

 

Więc jestem Łukasz, mieszkam w Bytomiu i mam 17 lat. Modelami zainteresowałem się chwilowo będą w podstawówce, kiedy to wpadłem do kumpla a on pokazał mi katalog Kyosho z roku '92. Lekko mówiąc podpierdzieliłem mu ten katalog i trzymam go do dzisiaj =)

Oczywiście cały czas w mojej pamięci siedziały obrazki helików które wtedy obejrzałem ale dla nieletniego duża w tamtych czasach kwota za helik była głównym ograniczeniem, dodatkowo brak jakiejkolwiek wiedzy, dostępu do helika i części itp.

 

Aż tu miesiąc temu nagle mnie natchnęło i przekopałem sieć żądny informacji i trafiłem na forum. Zakupiłem Belta CP

W międzyczasie "szkole" się na RealFlighcie G4 - póki co na klawce.

 

Po ciężkiej próbie uciułania na Belta w końcu maszynka do mnie dotarła, chwile potrzymałem ją na gazie i spalił się regiel ... :|

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.