Skocz do zawartości

Zdjęcie

F5J zaczynamy

F5J

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2182 odpowiedzi w tym temacie

#2181 TommyTom

TommyTom
  • Modelarz
  • 632 postów
  • SkądWrocław
  • Imię:Tomek

Napisano 02 październik 2018 - 20:18

Wiesiek, jak Wasze występy w Coburg? Jakiś link do wyników i wrażenia z miejscówki/warunków? Jak się bawią w F5J na niemieckiej ziemi? Czy są szczególne rozwiązania i specyficzne podejście?

Podzielcie się wrażeniami, pls :)

• 0

#2182 Krzys20000

Krzys20000
  • Modelarz
  • 49 postów
  • SkądSzczecin
  • Imię:Krzyś

Napisano 02 październik 2018 - 20:42

Tomku najlepiej pojechać samemu i zobaczyć :)

A na poważnie to fajowo. Wrażenia jeszcze lepsze niż rok temu.

Po pierwsze to Coburg to naprawdę malownicza miejscówka - łączka w śród pól szeroka dolinka -pięknie

Po drugie nie ma sędziów linowych - sami sobie czas mierzymy -nie ma problemów że Polak mierzy Polakowi, jak raz stoper nie ruszył to i tak zapisali co trzeba

Po trzecie lasek który rok temu był jakiś rok świetlny o tej łączki w tym roku zbliżył się na tyle że lataliśmy nad nim jak gdyby nic

Po czwarte fajna luźna atmosfera - pada pytanie czy wszyscy gotowi do startu, jak tak to 30s i startujemy, jak nie to czekamy aż wszyscy będą

Pełen luz, kiełbaski z grilla, piwko po 2 euro, lemoniada po 1,5, toy-toy, zasilanie do ładowarek 12V, naprawdę wymagająca obsada np. juniorzy z reprezentacji Niemiec, obok Plusów, Max, Paików, Jantarów modele konstrukcyjne, fornirowce. w tym roku nie było pianki :(

Nasze miejsca są jakie są ja 28, Wiesiu 33. Ja bardzo zadowolony z 4 lotów w 2 kolejce wylatałem 10 minut, powtórka kolejki z powodu błędnego czasu i znowu 10 minut i jeszcze poprawiłem lądowanie. W 3 locie kicha po 3 minutach idę do lądowanie i 40 metrów prze punktem na wysokości 4 m coś podbiło, to coś bardzo szybko odchodziło z wiatrem i niewiele podnosiło, ale wylatałem w tym do coś około 7 minut i albo to się skończyło albo ja to zgubiłem (bardziej prawdopodobne) i  z naprawdę dużej odległości wróciłem pod wiatr i były punkty za lot. Sporo nauki, brakło Taktyka w kilku sytuacjach - postaramy się jednak wyciągnąć wnioski. Tzn wiemy co robimy źle, wiemy jak to powinno wyglądać, a w locie konkursowym nie potrafimy tego jeszcze zrobić. A i jeden mój lot to jakiś kosmos wysokość prawie 600m i odległość wg gogle około 950 metrów i ja z tego wróciłem pod wiatr - co prawda zacząłem wracać w 6 minucie i nie dolatałem do 10 ale i tak się bardzo cieszę. Rok temu w połowie tej odległości miałbym pełne portki a o powrocie to zapomnij.

Generalnie bardzo miłe nastawienie organizatorów, bardzo otwarci, fajna miejscówka.

Nie było z nami w tym roku ani Piotra ani Damiana - może za rok

• 0

#2183 TommyTom

TommyTom
  • Modelarz
  • 632 postów
  • SkądWrocław
  • Imię:Tomek

Napisano 02 październik 2018 - 21:25

W tym roku wyczerpałem już cierpliwosc rodziny i na Coburg nie starczylo. Może w przyszlym roku. Dzieki :)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: F5J

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych