Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powinny być kolejne ME - do tego kadra się przydaje :)

 co do terminu - tu kolejny raz wywołam do tablicy asystenta trenera kadry narodowej w F5 - bo jest wspólny - pewnie znowu bez żadnego odzewu. Ale ja już napisał że tępy jestem, z północy, nie znam się i tak dalej

Pewnie trzeba zadzwonić do BB i się dogadać ale to przerasta gościa od F5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie nazwę tematu na "F5J kończymy".

To jest grupowe samobójstwo. Publiczne nawoływanie do nieprzyjeżdżania na zawody. Kto po przeczytaniu czegoś takiego zdecyduje się na zorganizowanie dla Was zawodów? Kto się zdecyduje, żeby zacząć startować, jak tu takie fochy strzelacie?

Zamiast wykonać jeden telefon i wyjaśnić sprawę, napisaliście półtorej strony postów z marudzeniem na to, na tamto, albo na tamtego. Coś się komuś nie podoba? To niech sam zrobi lepiej.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam marudzisz Czarek.  ;)

To było napisane tylko po to żeby zwrócić obecnym i może przyszłym organizatorom żeby zwracali uwagę na zawody międzynarodowe zwłaszcza najbliżej nas.

Ja organizatorów w BB nie znam i po to napisałem to, że może znajdzie się ktoś kto to czyta a zna i pogada o kolizji.

Nie szukaj drugiego dna :) którego nie ma. Jak będą zawody krajowe to na pewno na nie będziemy jeździć byle tylko jak pisałem nie kolidowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Pomimo sporego wzrostu poziomu w rywalizacji Tomek nadal w czubie. Ciągle ma moc. Teraz jeszcze Wojtek musi dokooptować do do Tomka i może będzie jeszcze lepiej w 2019. 

 

A ja może jak jeszcze będę miał model, czas i kasę to podjadę do Lanscroun. Szczecin też jeszcze nie jest skreślony. Musze zobaczyć w naturze to co widać na filmach :)

No i fajnie zwłaszcza, że Lanskroun to rzut kamieniem od nas. Lotnisko trudne zwłaszcza pierwsze 5 stanowisk ale idzie ogarnąć temat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.