Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak krótko. Od 1 lutego ruszają zapisy na World Cup & Eurotour w Szczecinie (7-8 września). Sądząc po ilości zapytań to... moze być różnie. To będą ostatnie zawody przed finałem w Niemczech. W Weilheim w zeszłym roku nie było miejsc po 30 minutach od otwarcia zapisów. Nie mogę trzymać miejsc „dla swoich”. Za kilka dni opublikuję biuletyn (również tutaj). Zapisy „dla wszystkich” będa od 1 lutego. Dla naszych uruchomie to 24 godziny wcześniej. Rejestrować sie proszę. Wpisowe będzie 50 Euro albo 215 PLN. Reszta standardowa. Max. 120 uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy.

Jaka jest ilość miejsc przewidziana przez organizatora...

Hmmmmm.... ostatnie zdanie z postu max. 120

 

Achmer czy Weilheim to bez znaczenia. Tam bedzie 100%. W innych zawodach w Niemczech jest podobnie. W ubieglym roku nam sie nie udalo zapisać na Bruegen-Schwamtal. Szczecin to (prawie) w Niemczech -2 godz autem z Berlina. Mam kilka pre-zapisów z tych okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław, a jak planujecie połączenie rozgrywki w ramach EUROTouru z Pucharem Polski F5J, w tym finansowo? Czy można wpaść do Szczecina tylko na PP czy jak już jest organizowany EUROTour to wpisowe 50E must be?

 

To są zawody World Cup & Eurotour ZALICZANE do Pucharu Polski. Tak jest zgłoszone do AP. Słowo klucz "ZALICZANE". Zawody, jako takie to WC i ET. 50 Euro jest na granicy opłacalności. Sam wiesz jakie nagrody były we wrześniu 2018 u nas. Nie ma obowiązku uczestnictwa. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław, dzięki za informację, wszystko jasne. Daj znać kiedy będzie można się zapisać i czy wystarczy zgłoszenie mailowe do Ciebie "dla swoich", czy uruchomisz platformę do logowania i zapisów. Chciałbym do Was przyjechać bo fajnie było i nagrody też bardzo lotnicze i nie tylko dla tych co na pudle :)

 

Wojtek, tylko trochę wyrzeczeń i dasz radę :) przelicz na browarki i już będziesz wiedział ile razy się powstrzmać, żeby przyjechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.