Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Korzystając z bezchmurnego nieba i ponad 10stopni na plusie, po pracy powoziłem sie godzinkę po niebie swoją nieultraMajksą.

Powietrze nijakie było, bez niczego. To posprawdzałem jak opada i jak toczyć w niczym. No i sprawdzenie zaliczone :D Pacjent zadowolony


Podsumowując, to jeszcze tak dobrze mi się nie latało w tak zwanej "termice". Nawet 10 minut nie było nużące (może coś odreagowywałem?!?). Jak dla mnie to model chwilowo łazi mi za łapą. Zobaczymy co będzie jak powietrze zrobi się bardziej żywe :) I jak zacznę podglądać jotkowych magików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem po "środkach" magicy latają kiepsko jak ja. To jak ja będę latał po takich środkach? Jak przedszkolak?


Dobrze sie lata dopiero dzień po zażyciu dużej ilości "środków". Wtedy model pokazuje co umie. Obsługant się nieprzeszkadzająco przygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli po karwi będę miał cały model ;)

Jak będziesz uważał to nie będzie problemu. Zresztą Ty jesteś przyzwyczajony do trudnych lądowań, więc ten sad śliwkowy w Kravi nie powinien Ci być strasznym. :)  No gorzej jak wylądujesz w nim. Ja ostatnio prawie  godzinę szukałem modelu bo w sadzie trawa na metr wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm..... 

Ma 26 lat i lata od szóstego roku życia czyli cirka 20 lat. Zakładając, że dzieciaki 2x szybciej łapią o co kaman od starszej młodzieży, to wychodzi mi, że jego poziom osiągnę w wieku około 100 lat :) i nie żebym się skarżył tylko skąd ja krzywa wezmę tyle kasy na modele żeby latać do setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.