Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych zawody F5J w Germany 

F5J_Kalender_2018.pdf

 


Fajne modele  ,,Element" do F5J i  F5J 400 roz do 3m pelno laminatowy model cena Element 2,5m -580€  Element 3,4m 700€ 

 

                                        http://vr-f5jmodel.sk/sk_SK/

F5J_Kalender_2018.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w zasadzie co do przyszłego sezonu F5J wiadomo już prawie wszystko.

Może ktoś się odważy i dołączy do nas na jednych lub kilku zawodach w EuroTour. 

 

Powyżej kalendarz ET, a tu jest kalendarz zawodów krajowych - wszystkich, więc te dla F5J trzeba sobie poszukać.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/13jyKnZg2x214RPUvWzjPdg8SG73NlqZlrTbpAHMyF-4/edit#gid=798832667

 

Ponieważ w niektórych firmach urlopy planuje się do końca listopada lub maksymalnie do połowy grudnia, więc jest ostatnia chwila żeby przemyśleć sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek faktycznie jak nie było to teraz nagle się pojawiło sporo zawodów. Jest naprawdę w czym wybierać. Zawody PP mogą być takim fajnym przetarciem dla wahających się czy.  :) Te w Jaworze zrobimy OPEN więc naprawdę będzie szansa na spróbowanie.

 

Ja pewnie pojadę na kilka zawodów i będę opisywał jak było i może ktoś jednak się przełamie. Dla mnie takie zawody są równie fajne jak zloty modelarskie czy pikniki a przy okazji można nalatać się do oporu.  :)  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konradzie po malutku wychodzę na prostą

post-880-0-71231500-1511814063.jpg

No dobra, to moje obecne poczucie humoru ;)

Przeliczyłem, że wszystkie 5 imprez to jakieś 3000km

W paliwie wyszło jakieś 1000zł, drugie tyle jakieś noclego, "prowiant"...

Jak się ogarnę i przestanę żyć na styk od pierwszego do pierwszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek nie trzeba jechać na wszystkie naraz. Do Jawora i do Wrocka masz w miarę nie daleko, więc może na początek to wystarczy. W Jaworze polatamy, poustawiamy modele, pogadamy jak lepiej latać, coś o taktyce pogadamy i na Wrocław będzie jak znalazł.

A gdybyś chciał zakosztować zagranicznych zawodów to Lanscroun też nie jest daleko bo jakieś 70km od Kłodzka, więc jest jeszcze rozsądnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław i Jawor to jako weekend'owe wypady traktuję.

Szczecin... jest jeszcze w zasięgu.

Gorzej z Bielsko Białą, że o Radawcu nie wspomnę.

Może lepiej przestanę snuć plany, bo w mijającym roku były takie wielkie i ku-ku z tego wyszło.

A zależałoby mi przyjechać na jedne takie zawody, to może wreszcie ktoś tego Jantara dobrze ustawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź rodzinę do Wrocka, niech idą do Oceanarium, tam można spędzić cały dzień a Ty w tym czasie wpadniesz do Jawora. Za miesiąc przyjedziesz do Wrocka na MP tu będzie znacznie bliżej bo to od Twojej strony jest lotnisko.

Zewrzyj pośladki i przyjeżdżaj będzie fajnie, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek co do ustawien twego Jantara to musisz sam dojsc do tego, a to dluga droga .Ja przez caly rok w moich Pike szukalem CG i ustawien i mysle ze jeszcze zajmnie mi to 6-12miesiecy  :rolleyes:

Nowy nabytek New Generation Infinity -skrzydlo podwojny Carbon .Jak kolegom podobaja sie kolorki  :D  

 

post-20011-0-43930200-1511864526_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory niestety bardzo niepoprawne politycznie. ale taką jesień teraz mamy


Wojtek, przyjedź przed sezonem do Wroclawia. Oprócz piwa czy nie tylko, podumamy co można z Twoim radiem zrobić, lub jakie nowe wybrać i z jakimi opcjami, żeby Ci się fajnie latało. W pewnym momencie warto zmienić stare nawyki na nowe. Ja po kilku latach latania doszedłem u siebie do ładu i składu. I nie dość że jest uniwersalnie (elektyk, B, F i takie tam), to jest jeszcze zunifikowanie i praktycznie :)

A ustawienie modelu - każde kto Ci da jest tylko ustawieniem bardzo wstępnym. Resztę ustawiasz pod siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad Wrocław i Jawor już mam zapisany w kalendarzu i jak kręgosłup nie powali mnie na glebę, to jestem.

Piotr aby ustawić model to trzeba nim latać a miniony sezon niestety - przeprowadzka, potem trochę problemów z kręgosłupem, ale... było minęło.

Jurku aby wpaść do Wrocławia, to mały problem, napisz tylko w której kuflotece i o której godzinie można Cię zastać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek co do ustawien twego Jantara to musisz sam dojsc do tego, a to dluga droga .Ja przez caly rok w moich Pike szukalem CG i ustawien i mysle ze jeszcze zajmnie mi to 6-12miesiecy  :rolleyes:

Nowy nabytek New Generation Infinity -skrzydlo podwojny Carbon .Jak kolegom podobaja sie kolorki  :D  

 

attachicon.gif24197364_1902608979766392_1149148231_o.jpg

Aż się boję zapytać ile to waży ? ;)

Wizualnie model bardzo ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.