Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jurek pogoda to obecnie największy mój stres związany z organizacją obu imprez.

MP miały podany do AP termin imprezy 02-03.06.2018 To są dwa dni właśnie po to że jak w sobotę będzie niepogoda to może uda się w niedziele. Miałem termin rezerwowy ale ze względu na dobitną sugestię dyrektora że termin czerwcowy jest najlepszy, ten rezerwowy termin troche się zdezaktualizował. Po mojemu to MP miały sie odbyć 19-20.05 a rezerwo to miała być własnie 02-03.06.2018. Teraz faktycznie musze się zastanowić i przedyskutować z dyrekcją co lub kiedy zrobić nowy rezerwowy termin. 

Jest wolny weekend 16-17 czerwiec 2018. W tym terminie są zawody we Włoszech i Hiszpanii więc może to będzie dobry pomysł.

Nie mniej to co piszesz to ważna sprawa bo MP muszą się odbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że trzeba poczekać na końcowy kalendarz Eurotouru. Na dzisiaj tam też jest bajzel np. 3 zawody jednego dnia 23-24.06 (Torfo, Kent, Vipava), dwa 7 lipca itp, itd. Trzeba poczekać na mocniejszych i dostosować nasz kalendarz do eurotouru. 

 

Z naszymi zawodami w Szczecinie też jest znak zapytania co do terminu - być może (podkreślam - być może) będziemy je przenosić na 15-16 września.

 

Na dzisiaj to jedno pewne to ME w Dupnitsy - ten jeden termin jest zafiksowany. Reszta jest chyba w uzgodnieniu. W Eurotoure F5J jest nowy szef - trzeba mu dać czas na dogranie kalendarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z terminem MP F5J nie jest tak hop siup. To jest lotnisko czynne na którym jest wiele imprez i nie tak łatwo się wstrzelić.

 

02-03.06 jest terminem obowiązującym i się nie zmieni jeśli pogoda dopisze.  Warunki dla wszystkich będą równe więc zawody będą sprawiedliwe. 

 

Ten termin 16-17.06 to tak na pałę podałem bez konsultacji z dyrektorem, ale już teraz przypuszczam, że nie będzie szans zarezerwować ten termin. Na przełomie czerwca i lipca na naszym lotnisku są rozgrywane Mistrzostwa Świata i pewnie od połowy czerwca lotnisko będzie szykowane pod tą imprezę.

 

Jeszcze nie rozmawiałem z dyr. na temat zawodów międzynarodowych ponieważ nie było pewne kto je będzie organizował. Jestem wstępnie umówiony z dyrekcją i po tej rozmowie napisze jaki charakter będą miały te zawody. Jak zwykle idzie o kasę jaką trzeba zapłacić za status Międzynarodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Wieslaw nareszcie Polska wywazarka  :D Kiedy masowa Produkcja ?  :o i jak ja nazwiesz ?  -Wagojotka-  :rolleyes:

Jesli chodzi o Polskie zawody F5J ja planuje przyjechac do Jawor,Bielsko,Szczecin co do MP to od 29.05-8.06 bede wygrzewal sie w Grecji  :lol: niestety Zonka moja sie uparla. A oprocz tego mam w DE 10 zawodow F5J 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam strony mozna nieraz cos znalesc z F5j

                       http://www.prop.at/marktplatz/c1-flugmodelle.html

                       https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-modellbau/f5j/k0c249

                       http://inzerce.modelbazar.cz/rc-model/letadlo/vetron/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wiem że to nie jest odpowiednie miejsce ale zaryzykuje, Poszukuje nowego/używanego modelu w dobrym stanie. Rozpiętość minimum 3,5m masa do startu max 1200~1300g ewentualnie jakieś namiary gdzie takie coś można kupić przed 21 kwietnia. Pozdrawiam ze Stalowej Woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wiem że to nie jest odpowiednie miejsce ale zaryzykuje, Poszukuje nowego/używanego modelu w dobrym stanie. Rozpiętość minimum 3,5m masa do startu max 1200~1300g ewentualnie jakieś namiary gdzie takie coś można kupić przed 21 kwietnia. Pozdrawiam ze Stalowej Woli :)

 

 

www.hyperflight.co.uk - przed 21 kwietnia? Radawiec? Ujjjjjjjj.... mało casu kruca bomba.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden samolot mam ;) ale na zawody wolał bym mieć jednak 2

No ale wymagania! 1200-1300g masy startowej. Ze 2k+ ojro. Z tych "na szybko" to chyba tylko Ultima i Maxa Ultralight spełniają warunki - oba wymagają sporo pracy i dopracowania szczegółów przy budowie. Żeby zdążyć toto choć przyzwoicie oblatać to czasu jest "mniej niż zero". U innych modele zamawia się i na rok do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wymagania! 1200-1300g masy startowej. Ze 2k+ ojro. Z tych "na szybko" to chyba tylko Ultima i Maxa Ultralight spełniają warunki - oba wymagają sporo pracy i dopracowania szczegółów przy budowie. Żeby zdążyć toto choć przyzwoicie oblatać to czasu jest "mniej niż zero". U innych modele zamawia się i na rok do przodu. 

wymagania są do negocjacji. Liczę że ktoś ma rtf model nie musi być nowy. 1300~1400g od biedy też będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.