Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wiem że to nie jest odpowiednie miejsce ale zaryzykuje, Poszukuje nowego/używanego modelu w dobrym stanie. Rozpiętość minimum 3,5m masa do startu max 1200~1300g ewentualnie jakieś namiary gdzie takie coś można kupić przed 21 kwietnia. Pozdrawiam ze Stalowej Woli :)

Jaki model ? to tylko polskiego Jantara sa znakomite :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc, modele na ten "turystyczny" sezon już mam. Na zawodach zweryfikuje swoje poglądy. Pulsar 1600g Jantar 1930g

 

0fede9b35b637ac1.jpg

Cieszę się, że Pulsar zmienił właściciela. Życzę wielu sukcesów na zawodach F5J!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden raz w życiu trafiłem na podobny komin na naszym lotnisku. Komin był stacjonarny (prawie) i taki właśnie agresywny. Wówczas latałem Albatrosem z TopModel. Wlatywałem, wychodziłem w górę, lądowałem i ponownie wlatywałem w ten sam komin. Stał prawie w jednym miejscu bo bardzo wolno się przemieszczał. Coś pięknego, emocje niesamowite. Też się darłem jak ten na filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ku informacji dla zainteresowanych. 

 

Zmieniamy termin zawodów PP w F5J w Szczecinie na 8 września.

A to tez Wiesiek jak dla mnie tez slaby termin bo w tym czasie 8-9.09 sa zawody w Weilheim pod München  :(

A chetnie bym przyjechal do was do szczecina.Moze 1-2.09 lub 25-26.08 lub 22-23.09 

U mnie juz sie zaczely zapisy na Bavaria Open .Od 1.03 sa juz zapisy na Euro-tur do Kulmbach fajne zawody z treningem 3 dniowe  :)

Moze sie ktos skusi przyjechac ,pomoge w zapisach i w Hotelu  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tez Wiesiek jak dla mnie tez slaby termin bo w tym czasie 8-9.09 sa zawody w Weilheim pod München  :(

A chetnie bym przyjechal do was do szczecina.Moze 1-2.09 lub 25-26.08 lub 22-23.09 

U mnie juz sie zaczely zapisy na Bavaria Open .Od 1.03 sa juz zapisy na Euro-tur do Kulmbach fajne zawody z treningem 3 dniowe  :)

Moze sie ktos skusi przyjechac ,pomoge w zapisach i w Hotelu  :D

 

 

Szkoda że PP będzie pokrywał się z ostatnimi zawodami Eurotouru. Niektórzy będą musieli wybrać gdzie latać. 

 

 

Tak, szkoda ale... w pierwotnym terminie (30.06) są zawody Eurotouru w Kulmbach i w Toldijk (tak przynajmniej wynika z kalendarza Niemieckiego i tego co jest na stronach Eurotouru) więc zgryz byłby jeszcze większy. Jest nadzieja, że przed Weiheim wszystko w Eurotourze będzie już "poukładane" i po ME w sierpniu też będzie spokojniej. No i będą to jedyne zawody jesienią więc większa szansa na szerszy udział "krajowców". :-)

 

Termin nie jest w pełni zależny od nas. Zawody będą na małym lotnisku aeroklubowym w (prawie) centrum miasta więc wymagane jest zamknięcie lotniska dla innych.  To my musimy się dostosować z terminem a jedyny wolny to  weekend 8-9 września. W inne weekendy są zawody szybowcowe i spadochronowe a z tymi nie wygramy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr,

Po pierwsze zapisy na zawody w Polsce nie są tak newralgiczne ponieważ u nas lata jeszcze niewielka liczba zawodników i na pewno nie zabraknie miejsc. Po drugie w europie robią to już od kilku lat, więc im łatwiej powielać szablon zawodów. My musimy wszystko od nowa robić, więc to trwa. A po trzecie tak jak Jurek napisał co nagle to po .... się zdążą z pewnością wszyscy zapisać, zwłaszcza, że terminy są znane od listopada zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.