Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie próbuje dyskutować z Tobą Jurek bo znasz to z autopsji więc wiesz co mówisz. 

Spokojne F5J jest przez kilka minut :)  jak masz już wysokość i czekasz na lądowanie. 

Faktycznie przy dużej liczbie kolejek oczekiwanie na start czasami strasznie się ciągnie. W tym i w zeszłym roku miałem tak, że miedzy lotami miałem prawie 4 godziny przerwy, więc można jakby co się uspokoić i spróbować ułożyć sobie w głowie następny lot. Tyle, że jak stajesz na linii startu to najczęściej wszystko co sobie ułozyłeś bierze w łeb. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ej No... fart to (z angielskiego) nie od głowy a od d... pochodzi. Tak, wiem. Od wstrzymywania są gówniane myśli.

 

Jako, żem marynarz w bojach wszelakich doświadczon to... każdemu kto powie że się bojałem w pysk dać jestem gotów.

 

Uffffff.... dojechaliśmy choć łatwo nie było. Będę zdawał nieprawdziwą i całkowicie subiektywną relację na bieżąco. Na razie mamy „trening” czyli contest eurotouru.

 

PS. Nie jestem farciarz tylko, po prostu, dobry jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.f5jbulgaria.com/2018-files/F5J_Bulgaria_2018_pilots.pdf


Jako, żem marynarz w bojach wszelakich doświadczon to... każdemu kto powie że się bojałem w pysk dać jestem gotów.


PS. Nie jestem farciarz tylko, po prostu, dobry jestem

 

Spoko Wiesiek. Liczę na Ciebie ;) Bo sumiennie trenowałeś i przygotowywałeś się do tych ME.

 

Ja znam takiego jednego co też tak pisał (i bardzo werbalnie się odgrażał czego to un nie umie) tylko przez kilka miesięcy praktycznie nie latał. I mimo ostrzeżeń pojechał na Mistrzostwa. A tam w połowie już łzy w oczach miał i chciał wyjeżdżać. Skończył słabo. Więc walcz, a czy dobry jesteś to wyniki pokażą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po pierwszych lotach. Jest dobrze. Ja swoje wylatałem z 63m. W mojej grupie dużo spadło po 5 min. Dolatane więc jest gucio.

Tak jeszcze - start jest tak jak FAI - z punktu nie z korytarza.

Pierwsze koty za płoty jak mawiają. Byle tak dalej a będzie na pewno dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekają. Może się ciut uspokoi. Nie na darmo było Toldijk i Trnava. ???????????? czekamy ze spokojem.
Czekamy bo to kraj pasterski i krowy postanowiły wziąć udział w zawodach.
Czekamy bo to kraj pasterski i krowy postanowiły wziąć udział w zawodach.
Nie wiem czemu forum obraca zdjęcia do góry nogami.

post-1903-0-92494000-1534510186.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.