Skocz do zawartości

mazury trip Trailer


spad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przez takie latanie nasze hobby będzie coraz bardziej ograniczane przez przepisy. Dla mnie to brak zdrowego rozsądku. Chodzi mi oczywiście o loty nad miejscami typu turystyczne promenady, deptaki, drogi, zabytki itd. Zresztą już za miesiąc zapewne taki lot byłby nielegalny dla amatora. Ryzyko wypadku jest duże a skutki mogą być katastrofalne.

 

Same widoki ładne ale wg moich preferencji za dużo komercyjnej "twarzy" Mazur. Ja najbardziej lubię w tych okolicach miejsca leżące dalej od utartych szlaków, no i latać tam można bezpiecznie nikomu nie zagrażając. Fantastyczne są na przykład niedokończone śluzy Kanału Mazurskiego. Też oblatane zresztą już 

 

 

nie przeze mnie bo Phantom :) ale popatrzeć miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z licencją latanie czymś takim jak phantom (tylko 4 silniki bez żadnej rezerwy) w takim miejscu jest głupie. Licencja nie zwalnia z myślenia. Jeżeli tak bardzo niezbędne były ujęcia z deptaka albo znad mostu, to można je zrobić w lecie o 4 rano, praktycznie nikogo na ulicach nie ma a jakie ładne światło w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.