Skocz do zawartości

Koszulki, czapki forumowe - edycja lata-jesień


qpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dlatego wskazany jest pewien naddatek "na wszelki wypadek". 

Kuba, a o Twoje koszty nikt Cię nie zapytał ? To właśnie pozwolę sobie zapytać  B)

 

 

Pro publico bono :)

 

Ja tu nie płaczę że dokładam swoją pracę i kilka pln bo tak miało być z założenia :) tylko piszę w celu zminimalizowania dokładania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również spieszę z podziękowaniem. Towar zgodny z normą wszystko jest ok. A i tak pomyślałem ze czegoś mi w tych koszulkach brakuje. I już wiem czego. Ale to może na przyszłą edycję koszulkową. Przydała by się na rękawkach szachownica lotnicza w kolorze. Taka chociażby jak tu.

 

1cb924598aa8d7c8be7358302b10f8c8.jpg

 

Raz jeszcze dzięki Kuba świetna robota

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Tadek nie wiem jak jest z użyciem szachownicy, obstawiam że stary wzór można używać bez problemów?"

 

Starą prawdopodobnie można. Widać to u mnie na koszulce kupionej w sklepie. Wiec w następnej edycji można by to dodać. Oczywiście jeśli ktoś sobie życzy

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak wylądują, skoro nie dzisiaj to pewnie w poniedziałek będą na miejscu, 

Dziś umyślny po naukach, pakunek szlachetny od Pocztyliona przejąwszy, chwacko w zęby ucapiwszy duktem leśnym chyżo z nim pobieżył cztery mile i nakoniec pod progiem moim skromnym złożył : 

 

post-18335-0-92203400-1477404408_thumb.jpg

 

(jakość zdjęcia fatalna z kilku powodów - niska rozdzielczość, spora odległość, mglisto i umyślny w biegu  :)). 

 

Kuba, rozumiem, że tego nicku "KASIA" (#15) się nie dało, albo że to ja zamąciłem poprawkami/uzupełnieniami ? Nic to, da się z tym żyć  ;)  :) ... Za to jakość tego przyodziewku całkiem dobra  :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.