Skocz do zawartości

Problem z harrierem


mati1988k

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

tu jest jakiś filmik z harrierem http://pl.youtube.com/watch?v=37ls8z_AMOQ .

 

pomarańczową extrą 330 w AFPD aż tak spokojnego harriera jak w tym filmiku nie udało mi się zrobić ale blisko jestem. fakt że niedługo latam. gorzej na plecach, jakoś wyjątkowo niestabilnie się ta extra zachowuje ale może za mało się w nią wlatałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Extra z AFPD w zasadzie sama lata harrierem, tam praktycznie nic nie trzeba robić. Nie sądzę żeby poniżej 3 metrów rozpiętości znaleźć model, który się tak zachowuje.

 

Mati, mam wrażenie, że Twój trening polega na zrobieniu 3 lotów, powiedzeni, że sie nie da i szukaniu sposobu żeby model latał sam. Nie da sie tak, po prostu to wymaga pracy i ćwiczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i wszystko jasne dlaczego się kiwa, to przez brak podwozia :D:D

 

Co prawda filmik kiepskiej jakości ale nie mogę się dopatrzyć zdecydowanej korekty lotkami. Im szybciej korygujesz położenie lotkami tym mniejsza jest amplituda takiego kiwania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam filmik filmik z harriera extrą w AFPD. trzeba wgrać do katalogu recordings, wczytać i przełączyć w View a recorded Flight

podaj maila to wyślę (ok 1,3MB) w wolnej chwili mogę przerobić na jakiś avi

 

a co do twojego filmu to kołysze ci się strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam filmik filmik z harriera extrą w AFPD. trzeba wgrać do katalogu recordings, wczytać i przełączyć w View a recorded Flight

podaj maila to wyślę (ok 1,3MB) w wolnej chwili mogę przerobić na jakiś avi

 

a co do twojego filmu to kołysze ci się strasznie

 

Dzięki wielkie za filmik i naprawdę podziwiam za umiejętności :) obrobie zdjęcia z dzisiejszego latania i będę ćwiczył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem ,że dopóki nie miałem dość dużych wychyłów na sterze wysokości to każdy harier to była walka pomiędzy kołysaniem a obrotami silnika, aby go w harierze utrzymać.

Dodanie kilku stopni i efekt prysł,mały gaz i delikatne kontry i model sam się prowadzi bez zbytecznej walki,wręcz nastawiony pokojowo do pilota. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harier to prosty a zarazem bardzo ładny :) Przynajmniej ja tak uważam :)

Bardzo lubię latać modelem w harierze i sprawia mi to wielką satysfakcje, a przy okazji wielu kolegom się podobało (szczególnie pół metra nad trawą :D która sama miała półtorej metra wysokości, ale oni tego nie rozumieli :P:D )

 

Znam Radka i widziałem co potrafi :D ale jego słowa są "święte" "Trening trening i jeszcze raz trening" :)

 

Pozdrawiam wszystkich pilotów 3D !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.