Skocz do zawartości

Piknik modeli redukcyjnych lub warbirdów


Iras 11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wojtku!

Termin już ustaliliśmy na 29 - 30 lipiec 2017 r. Oczywiście można przyjechać wcześniej i wyjechać później. Ponieważ większość Kolegów planuje przyjazd w piątek i wyjazd w niedzielę, zatem tak planujemy trzon imprezy. Dla informacji - wybraliśmy taki termin, bo w pierwszy weekend lipca planowany jest Żar, a w ostatni weekend sierpnia zgodnie z dotychczasowa tradycją, jak co roku organizujemy nasz piknik  modelarski.

Krzysiu!

Skąd ten pesymizm? Czy impreza się uda, to zależy głownie od Was. Czym będzie więcej chętnych tym lepsza będzie impreza i tym łatwiej będzie ją zorganizować. Byłeś kiedyś u nas na pikniku? - nie, to zapytaj się Kolegów którzy są stałymi uczestnikami jakie są to imprezy i czy warto do nas przyjeżdżać!

My zrobimy wszystko, by wywiązać się z danego słowa Jako organizatorzy wolelibyśmy wiedzieć czy, a jeżeli tak, to z czym przyjedziesz i jakie są Twoje oczekiwania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanisławie, oczywiście dostosuje się do ogółu i do organizatora :) . To była luźna propozycja terminu. U was niestety nie miałem przyjemności gościć, ale na pikniku w N.Targu byłem od jego powstania aż do ostatniego w zeszłym roku.

Pewnie pojawię się w piątek, no i do niedzieli. I oczywiście z modelem warbird'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie chcąc aby termin zlotu Warbirds kolidował z zawodami F4C/H , proponuję zmianę terminu na weekend przed lub po 28-30.07.

Druga sprawa to koszty. Niestety każdy uczestnik zlotu będzie musiał uiścić ok 120 zł za uczestnictwo. W tej cenie zakładamy catering -2xśniadanie  , 2x obiad.. W kwesti zakwaterowania , to postaramy się stworzyć mały Camping.

Mam również prośbę dla kolegów chętnych do przyjazdu na piknik o zgłoszenia .

Mariusz

\Bobrowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek i Mariusz termin powinien zostać ten jaki jest ustalony  , jak do tej pory ponieważ  makieciarze bardzo rzadko pokazywali się na takich zlotach wyjątkiem jest Andrzej Westwal więc niema sensu przenosić terminu ze względu na zawody makiet . Chyba że zapowie się większe grono szanownych kolegów którzy startują w zawodach ale jak na razie  nic się na to nie zapowiada . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie poczuwam się do tego, że „rozpętałem ten temat”.
Podsumowując dotychczas otrzymane informacje, wpisy na forum i otrzymane e-maile informuję:
Opłatę za uczestnictwo w zlocie ustaliliśmy na 40 zł.
Jest możliwość załatwienia cateringu (śniadania + obiadokolacja). U nas dzienny koszt takiego cateringu to ok. 40 zł. (stąd podana przez Mariusza kwota), ale catering nie jest obowiązkowy. Jeżeli jednak znalazła by się grupa Kolegów (powyżej 15 osób, która chciała by skorzystać z cateringu, to jest to do załatwienia. Nie będzie chętnych –„baba z wozu koniom lżej”.
Co do terminu zlotu. Ustaliliśmy termin na 28 - 30 lipiec 2017 roku i tego się trzymamy. Nie mniej informujemy, że jest możliwość przesunięcia terminu i dopasowania go do większości Kolegów. Zdajemy sobie sprawę, że nigdy nie dopasujemy terminu do potrzeb wszystkich Kolegów, ale chcielibyśmy dopasować się jak najbardziej do większości Was i Waszych potrzeb, zatem prosiłbym o krótka informację na mój e-mail: s.szczesniak@interia.pl

– przyjadę, jestem/nie jestem zainteresowany cateringiem, termin zlotu mi odpowiada/nie odpowiada i proponowałbym zlot w terminie xx – xx – 2017 r.

Ustalmy termin przesłania mi informacji na 10 lutego 2017 r. Po zebraniu informacji zrobię zestawienie i najdalej do 20 lutego 2017 r. podam już wszystkie informacje, tak na forum jak i na każdy e-mail mi przesłany, 

Jednocześnie my będziemy wiedzieli ilu Kolegów możemy się spodziewać i jak się przygotować.
Wybaczcie nam, ale po raz pierwszy organizujemy taki zlot. Doświadczenie z pikników modelarskich, których zorganizowaliśmy pięć edycji, to jednak nie taki zlot. W następnych edycjach, - a myślę, że będą coroczne, - wykorzystamy już tegoroczne doświadczenia.
Z pozdrowieniami,
Staszek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z cateringu na Waszym miejscu zrezygnował. Na takich zlotach królują grille własne i moja wędzarnia :-) Opłata za uczestnictwo jest jak najbardziej na miejscu, minimum co powinien zapewnić organizator to TOI-TOie, siatki i nagłośnienie dla Kierownika Lotów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z cateringu na Waszym miejscu zrezygnował. Na takich zlotach królują grille własne i moja wędzarnia :-) Opłata za uczestnictwo jest jak najbardziej na miejscu, minimum co powinien zapewnić organizator to TOI-TOie, siatki i nagłośnienie dla Kierownika Lotów.

Też jestem tego zdania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, Radku i inni Koledzy!

Siatkę ochronną, toi-toie, nagłośnienie i nie tylko, praktycznie zabezpieczamy na każdy organizowany przez nas piknik modelarski, a było ich już pięć. Na ostatnim pikniku mieliśmy ok. 80 modelarzy z przeszło setką modeli. Imprezę kilkudniową będziemy organizować po raz pierwszy. Nie chcielibyśmy żebyście byli zawiedzeni. Chcielibyśmy jednak wiedzieć w przybliżeniu na ilu Kolegów możemy liczyć. Posiadamy własne lotnisko modelarskie z niewielkim asfaltowym pasem startowym (120 x 5 m). Teren lotniska to ok. 1,6 ha, ale są jeszcze tereny w pobliżu do zagospodarowania. Wokół naszego lotniska są tylko pola uprawne. Tereny na które Was zapraszamy możecie pooglądać na tym forum (Imprezy południe) oraz na YouTube wpisując hasło "Bobrowniki". Nie mamy hangaru, zatem chcemy zabezpieczyć na czas zlotu duży namiot magazynowy do przechowania modeli. Zawsze organizowanie czegoś po raz pierwszy to duża trema, stąd nasze pytania. Za wszystkie podpowiedzi będziemy bardzo wdzięczni!

Z pozdrowieniami,

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z cateringu na Waszym miejscu zrezygnował. Na takich zlotach królują grille własne i moja wędzarnia :-) Opłata za uczestnictwo jest jak najbardziej na miejscu, minimum co powinien zapewnić organizator to TOI-TOie, siatki i nagłośnienie dla Kierownika Lo

 

Wędzarnia !? wędzarnia na pikniku modelarskim?z największą przyjemnością ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teren lotniska to ok. 1,6 ha, ale są jeszcze tereny w pobliżu do zagospodarowania. Wokół naszego lotniska są tylko pola uprawne.

Czy to jest lotnisko na którym ma być zorganizowana ww. impreza ?

https://www.youtube.com/watch?v=wjX-eyDGweE

 

...  i moja wędzarnia :-)

TeBe menu poproszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.