Skocz do zawartości

Cięcie styroduru


mayster8405
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najwidoczniej zapasy już się wyczerpały, a uzupełnić ich nie ma skąd. W tym właśnie sklepie sporo już lat temu kupiłem dwa rodzaje rezystorów drutowych, z których druty po odwinięciu ich z ceramicznych rdzeni posłużyły mi do przeróbki zasilacza ATX do celów modelarskich, oraz do wycinarki do styropianu.

 

Ściemniacz oświetleniowy można kupić w każdym markecie budowlanym, tylko ceny na to mają jakieś co najmniej z kosmosu wzięte. Na alledrogo kupisz to samo duuuuużo taniej: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&bmatch=base-relevance-floki-5-hou-1-5-1026&search_scope=category-1523&string=sciemniacze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od drutu oporowego lepsza jest stal (mogą być struny od gitary). Nie pozwijana i mniej krucha.

Zamiast jechać narzędziem dookoła profilu wolę unieruchomić ramkę a w rękach trzymać piankę z przylepionymi szablonami.

Robię górę i dół oddzielnie, to minimalizuje wklęsłość na krawędzi natarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie po to ta cala maszyneria, zeby nie wycinac za kazdym razem szablonow. 

 

Szerokosc wytopienia jest kwestia dosyc istotna. Program sobie z tym w pewien sposob radzi.

Ja tez wole wycinac na dwa razy (gora, dol). Bede tak robil tylko musze wgryzc sie troche glebiej w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.