Skocz do zawartości

Historyczny wynik naszych lotników , którzy lataja zimą


Francka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gratuluję Dawidzie Tobie i chłopakom wspaniałych wyników w tej edycji Turnieju Czterech Skoczni.

 

Przekaż proszę, Kamilowi moje szczere gratulacje i wielkie podziękowania za dostarczenie mi potężnej dawki pozytywnych emocji.

Piotrek w końcu pokazał, że nie tylko chichotać potrafi... ;) 

Trochę szkoda, że Maćkowi tak niewiele zabrakło do zmieszczenia się na pudle.

 

Życzę całej reprezentacji zdominowania Mistrzostw Świata zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak też i w szczególności w drużynówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za miłe słowa:) Wynik historyczny i fajnie jest móc do niego dołożyć swoją cegiełkę:) Wiem że mnie tez stać na takie wyniki, ale muszę dalej cierpliwie pracować. Tu nie ma dróg na skróty, zestawu skoczka RTWin z Chin się nie da zamówić:P Ale jak widać praca przynosi efekty i to jest najważniejsze.

 

Pozdrowienia dla wszystkich i trzymajcie kciuki za dalszą część sezonu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będziemy trzymać kciuki. :)  Z tego co się różni eksperci (Adam, Sven) wypowiadają to Wasza forma ma iść w górę i ma przyjść na najważniejszą imprezę w tym roku.

Nie mnie i tak jest już świetnie. Dobrze mówisz cierpliwość i ciężka praca na pewno przyniesie oczekiwany efekt.

Życze Ci abyś w tym sezonie wskoczył do pierwszej "10". Czterech naszych w pierwszej dziesiątce to byłby wyczyn chyba historyczny, bo jak sięgam pamięcią to za moich czasów nigdy czegoś takiego nie było.

Jeszcze raz wielkie gratulacje za już i czekamy na drugą część sezonu i jeszcze lepsze wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla naszej drużyny skoczków, a w szczególności dla Dawida :)

 

Jako, że tytuł adekwatny to pozwolę sobie zamieścić jeszcze jedna wiadomość. Na szybowcowych mistrzostwach świata w Australii Sebastian Kawa został mistrzem, a Łukasz Grabowski drugim wicemistrzem świata. Obaj latali na polskich Dianach 2. 

 

Niestety pewnie większość o tym nawet nie wie, bo w wiadomościach sportowych po 20-tej poświęcono na tą informację aż 15 sekund. Przy okazji jak zwykle pokazano filmik z zupełnie innym szybowcem i z zupełnie innego latania. Dla mnie to wielka szkoda, że telewizja publiczna zamiast zadawać naszym skoczkom po raz setny te same durne pytania nie potrafi poświęcić chociaż 5 minut najbardziej utytułowanemu szybownikowi na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.