Skocz do zawartości

Historyczny wynik naszych lotników , którzy lataja zimą


Francka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czekałem Dawid straaaasznie długo na taką Twoją formę jak w tym roku i się doczekałem :). Latasz po prostu genialnie. 

Ogromne gratulacje za wysiłek, determinację, wspaniałe loty i emocje jakie dajesz nam wszystkim.

Tfu, tfu, na psa urok :) ale jak ta forma się utrzyma to będziemy wszyscy szczęśliwi po mistrzostwach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad,chyba za słabo odfukałeś,bo było jak było ale....Tylko ten nie popełnia błędów,który nic nie robi.Dawid,jesteśmy z Wami i trzymamy kciuki.Jutro będzie lepiej.

E tam, nic się nie stało :), nie da zgubić formy przez jeden występ. Dokładnie jak pisze Wojtek, ten się nie myli kto nic nie robi. Dawid to jest sport i mnóstwo czynników wpływa na rezultat. Tym razem się nie udało, ale wszyscy tu wierzymy, że kolejne występy będą dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, wielkie gratulacje!!! No niestety Polski hymn znowu profanacja :blink:  ale przynajmniej zagrali bo japońskiego wczoraj nie znaleźli :ph34r:. Taki to już mają nasi zachodni sąsiedzi szacunek do innych nacji, ŻENADA!!! Wracając do pozytywów, szczególnie cieszy postawa Kuby Wolnego, naprawdę świetny wynik. Oby tak do mistrzostw świata!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.