Skocz do zawartości

PWS 26


meran110
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz, że słodzę zdaję sobie sprawę z tego, że konstruktywna krytyka wnosi więcej do projektu niż cukier ale primo projekt już lata, secundo to podwozie mnie powaliło. Prostota i elegancja. Pozwolę sobie ukraść ten pomysł. Jest świetny.

Szkielet kadłuba wykonany został na podłużnicy (ja tak budowałem żeglowce), z jakiego materiału wykonałeś ten szkielet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wybacz, że słodzę zdaję sobie sprawę z tego, że konstruktywna krytyka wnosi więcej do projektu niż cukier ale primo projekt już lata, secundo to podwozie mnie powaliło. Prostota i elegancja. Pozwolę sobie ukraść ten pomysł. Jest świetny.

Szkielet kadłuba wykonany został na podłużnicy (ja tak budowałem żeglowce), z jakiego materiału wykonałeś ten szkielet?

Rdzeń kręgowy oraz newralgiczne wręgi  z balsy, pozostałe wręgi, pokrycie i stateczniki z "klimaporu" -płyty do ocieplania ścian do nabycia w dużych Castoramach.

We wręgę podwoziową wklejona jest aluminiowa rurka, w której z odpowiednim luzem podłużnym (~1,5 cm) pracuje "amortyzator". Wszystkie elementy podwozia wygiąłem z drutu stalowego 1,5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.