Skocz do zawartości

B-25 2,15m elektryk+video i bomby.


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie dość ze fajna parka samolotów to jeszcze jakie fajne lotnisko - to wręcz chyba marzenie każdego z nas. Pięknota

 

Dzięki Patryk  :)

 

Zapraszamy na Piknik Modelarski WARBIRDS 2019 , 19-21 Lipec lotnisko modelarskie Bobrowniki (śląskie)

 

www.skm-bobrowniki.pl

 

Fajna impreza  :)

 

Wracając do tematu B-25 , na forum w dziale imprezy/południe/Lotnisko modelarskie Bobrowniki ( na zamieszczonym przez Naszą koleżankę Anię filmiku z 2 marca 2019) jest fajnie widoczny zrzut spadochroniarzy  :D

 

Pozdrawiam,

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się ,że mój model trafił w dobre ręce i jesteś jeszcze na dodatek z niego zadowolony.

Będziesz dorabiał chowane podwozie?

 

Tomku- zadowolony to mało powiedziane, bardzo dobrze lata mi się tym modelem, także w wolnej chwili poszperam na HK za elektrycznym podwoziem do niego-jest tego wart...

 

Na razie na szybko zmieniłem mocowania klapek w maskach silników, z orczyków, które się już wyrobiły i otwierały podczas lotu-dałem na magnesy-jest ok.

 

No i ważne, pierwsze loty ( te na filmikach powyżej) robiłem na starych pakietach 4500 4s 45C waga 460g każdy(chińczyki-tanie) 6-7 min i robiły piii  :) (prawdopodobnie były chwilowe spadki na celach pod max obciążeniem, bo po tych 6-7 min było napięcie 3,75 /na celę , a buzzery mam ustawione na 3,6)

 

W sobotę przetestowałem nowe pakiety GENS 6750 4s 60C waga 590 g każdy, także doszło prawie 260 g wagi. I tu miła niespodzianka -zrobiłem trzy loty w sumie 13-`14 min i pakiety spadły do połowy 3,84/celę-szok, nawet pod obciążeniem MAX ani razu nie pisnęły.

 

Mój wniosek: model bardzo sprawny aerodynamicznie, lekki, przy dobrych pakietach można uzyskać bardzo długi (jak na elektryka tej klasy) czas lotu.

 

Pozdrawiam serdecznie ,

 

Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.