Skocz do zawartości

Śmigła się nie kręcą


WobecGier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jestem tu nowy wiec wybaczcie jakbym w złym temacie napisał :)
Kilka dni temu znalazłem w szafie helikopter typu "avatar" wraz z pilotem. Ponieważ helikopter był rozładowany a nie miałem kabla do niego postanowiłem go zakupić (oryginalny). Po naładowaniu go i włączenia wszystkiego i chęcią polecenia do góry napotkałem problem, ponieważ śmigła się nie chciały w ogóle kręcić a helikopter działał, bo mu się taka lampka świeciła i nie wiem jak to naprawić, żeby go nie wyrzucać.
Z góry dzięki za pomoc :D
Zdj http://imgur.com/qp0FUF2

Edytowane przez Tomasz D.
edytowano z powodu niechlujnej pisowni bez użycia interpunkcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj więcej informacji, może jakoś uda Ci się znaleźć na nim jakieś oznaczenia? (firma, model?) ;) najlepiej zrób zdjęcie helikopterka i pakietu do niego oraz kabla którym go ładowałeś :)

 

Pozdrawiam

Właśnie edytowalem post i dałem zdj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuć jeszcze jakieś zdjęcie jego baterii (pakietu, jeśli nie jest schowany w środku), kabelka oraz pudełka jeśli masz. 

I jeszcze aparatury.

 

Innymi słowy, podaj wszystkie dane jakie masz odnośnie tego helikopterka i zdjęcia w.w. rzeczy :)

 

Bez identyfikacji raczej nic nie uda się zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.