Skocz do zawartości

RESPECT przed lataniem czyli początki F3F na poważnie


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i trzeci dzień lotny w tym roku. Frycek z mozołem zbliża sie do prędkości osiąganych przez Respecta. Dużo klikania i testów. 1% zmiany ustawień powodują zauważalne zmiany lotne. Niestety nie da sie wszystkiego zrobić w locie. Dziś było z 15 lądowań a każdy lot 3kg modelem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz górkę ,auto którym na nią wyjedziesz ,nierówno pod sufitem czy zboczenie na latanie i nadchodzący sezon czyli obronę Mistrza Polski ;) .

Musisz ćwiczyć .

Też bym tak chciał,chociaż nie z taką częstotliwością... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Czas odkurzyć temat  :) .

Respect pomimo przeróżnych przygód lata dalej znakomicie .

Co prawda latanie zawodnicze trochę mu przeszło ale rekreacyjnie korzysta z każdej możliwej okazji do śmigania po zboczach ;) .

Ostatnia majówka to latanie nad morzem-na Mechelinkach ,w Betlejem,w górach -Karpaczu :D .

 

Skromna fotka z Mechelinek bo filmik się skasował

 

20180502_124554.jpg

 

I Kowary ,lekki hardkor przy lewym zakręcie i fajne lądowania ;)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A figa ;) jestem zachłanny

a tą wygrana dedykuje wszystkim którzy myślą ze kupując super hiper model od razu uda im się wygrać zawody.

Moj Respect to stary, kilkuletni rozklekotany model z 3mm luzami na klapach i 2mm na lotkach. Z naprawiany skrzydłem i uszkodzonym statecznikiem. I do tego nikt go nie chciał kupić...niech się teraz wkurzają ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest świetna wiadomość .

Pieprzyć jakieś frycki i im podobne ;) (bez urazy dla konkretnych modeli i ich właścicieli,w sensie ogólnym) ,w Respekcie jest potencjał tylko trzeba go umieć wykorzystać :) .

Takie info powoduje że nie weryfikuję już wszelakich  for/stron w poszukiwaniu latającego "cudu", bo taki już mam ...

Gratulacje wyniku !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.