Skocz do zawartości

RESPECT przed lataniem czyli początki F3F na poważnie


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sztuką jest pójść i wysłać zakład :)

A jak ktoś w domu siedzi i kolektury nie odwiedza to g... wie :P

Z Macieja robi się szpec pokroju kamyczkowego :D

 

 

Ja niedowiarkom zawsze powtarzam, ze trzeba umieć maksymalnie wykorzystać to co daje los, a jak nie daje, to jak najmniej spieprzyć. I wtedy jest nieźle. Tak latają koledzy z zagranicy, którzy czy to jest loteria czy nie zawsze są w czubie. A ja ich tylko podglądam i staram się nieśmiało naśladować.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani PRZED ANI PO. Cztery kolejki? to czysty przypadek jak w lotto.

 

 

Masz rację !

 

29 przede mną, to też czysty przypadek... 

 

 

 

 

 

 

 

15 za mną, to już jednak NIE !

 

 

:D  :D  :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proponuję, nie pie... po internetach, tylko zabrać sie za latanie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia robi się prosto. Latasz intensywnie 3-4 lata a potem zaczynasz rozumieć. Siebie i model. I już. Każde inne ustawienia są nieidealne ;)

Piotr jako jeden z niewielu tez to zrozumiał.

A..i lata się lepiej bez procentów :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wracając i odświeżając temat z moim Respectem zamieszczam filmiki z wakacyjnych lotów  na Mechelinkach i w okolicach Krynicy Morskiej  (pomiędzy Krynicą a Piaskami)

Model w mojej ocenie lata coraz lepiej ,może to zasługa iż męczę go już prawie drugi sezon,może fakt że jednak nic na siłę i czasem trzeba poczekać na efekty ;) .

Pierwszy raz lataliśmy w okolicy Krynicy i warunki są tam znakomite -niewielkie wydmy,dzikie plaże ,równy ,stały wiatr od otwartego morza ok.6-8 m/s i ponad 3 kilowe modele latały ,bimbały rewelacyjnie ,a to wszystko z wysokości 3-4 metry...

 

Surowe filmik bez obróbki,komentarze niewybredne są jakie są ;).

 

 

Na dzień dobry foto ja z Marcinem -niestety mimo upału ja opatulony ze względu na fakt iż dopadło mnie nieprzyjemne choróbsko ...

 

20180715_160212.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Trochę przykro ale jednak to nastąpiło :(  ...Respect poleciał do innego właściciela, nie w Polsce ...

Pewnie będzie kolejny, choć nie w najbliższym czasie - na razie Toxic będzie dzielnie zastępował Respecta.

 

Generalnie jak sugeruje tytuł tematu- początki f3f na poważnie -jednak mnie to nie zauroczyło... sporo czynników się na to złożyło by latanie na zboczu traktować czysto rekreacyjnie co też będę intensywnie czynił bo frajda jest - zawodniczo od przypadku do przypadku...

 

Podsumowując ten czas z Respectem śmiało mogę stwierdzić iż model lata znakomicie, ma potencjał do wygrywania zawodów,jest znakomicie wykonany a kontakt z producentem jest wyśmienity -porady, części .Polecam zdecydowanie jako alternatywę 'kosmicznie" drogich modeli innych producentów...Dla osoby chcącej wejść w profi latanie na zboczu to model marzenie :D .

 

Temat zostaje otwarty bo kiedyś, tak po cichu liczę na wielki come back z Respectem  :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

013.jpg    a  u mnie  ten  jedyny  respekt  ciagnie  do  wody  i  co  mu  zrobić  inne  grzeczne  a  ten  rozpocząl  od  nauki  plywania  po  przez  kartę  plywacką  a  po  jeziorsku  2  tygodnie  plywania  zdobył  "RATOWNIKA"...i  jak  lata  tylko  pilot  musi  się  szkolic ale  co  rok lepiej   :lol:  nie  do  sprzedania...  008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.