Skocz do zawartości

Pilot -------------- gdzie mozna nabyc ?


chiboogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ale tam sa tylko same "glowy z popiersiem" :> a ja potrzebuje taka do szybowca tj z lapkami i nogami. Tamte sa dobre ale do scigalek typu 3d czy extra. W moim szybowcu mam kabine z kokpitem i siedziskiem wiec potrzebuje calosc ludzika a nie tylko glowe :) Dodam ze KEN odpada... nie nadaje sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Niestety mam dla ciebie złe wiadomości . Lalek nikt u nas nie produkuje jako pilotów do szybowców bo przerabiałem temat nie raz . Co prawda można szukać w sklepach lub supermarketach ale i z tym spore kłopoty są .Ktoś robi w Krakowie lale fajne z spadachronem i szelkami ale wysyła je do USA i sa drogie . Ceny poruwnywalne jak u Niemców czyli 100 -150 Euro

Ja nawed aż do tego stopnia zagłebiłem się w temat ze chciałem je sam zacząć produkowac do swoich szybowców 1:5 ale dałem sobie siana . Koszty sa ogromne i niewspułmierne .

Prawda jest taka ze jak chcesz mieć orginalna i faną lale to trzeba zapłacić u Niemca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.