Skocz do zawartości

Rondo E


kesto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Krzysiek, model super. Mam pytanie co do technologii budowy skrzydeł. Czy przed zetknięciem mylaru psikniętego lakierem i rdzeni obklejonych tkaniną dałeś im czas trochę podeschnąć czy od razu kładłeś mokry mylar z mokrym lakierem na mokrą żywicę? Dawałeś jakiś podkład pod bazę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wczoraj oblatałem model. Szybka bestyjka :) . Wymagał jedynie dotknięcia trymera lotek, bo miał tendencje do lewego zwisu. Jest szybki, stabilny i zwrotny. Po dodaniu gazu nie ma tendencji do zadzierania nosa, leci jak po sznurku. Kadłub ma minimalny przekrój, a skrzydełka też nie są za grube więc trzeba uważać, aby zbyt daleko nie odlatywać, bo po zakręcie i locie "na siebie" jest praktycznie niewidoczny i trzeba sterować trochę na pamięć. Lot plecowy bezproblemowy. Zrobiłem 2 loty i polubiłem model :D . Kolor pomarańczowy zdał egzamin i widać go zarówno na niebie jak i na ciemnym tle lasu. Teraz czas na pływaki.

post-2918-0-60004900-1494592407_thumb.jpg

post-2918-0-97908700-1494592450_thumb.jpg

post-2918-0-16571500-1494592474_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.