Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mini Edge 540

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#121 majster222

majster222
  • Modelarz
  • 40 postów
  • SkądRzeszów
  • Imię:Paweł

Napisano 02 czerwiec 2018 - 08:25

Powodzenia. Trzymam kciuki.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#122 Matijus

Matijus
  • Modelarz
  • 556 postów
  • SkądBräunlingen Niemcy
  • Imię:Mateusz

Napisano 02 czerwiec 2018 - 11:14

Poleciał i wylądował. Pierwsze lądowanie masakra, z pół metra zwalił się na skrzydło i jest narwany strasznie musze przesunąć ść do przodu. Ale nic mu się nie stało drugi lot trochę lepiej ale każdy podmuch czuć na nim. Ogólnie wrażenia pozytywne :)

Załączone miniatury

• IMG_20180602_112024.jpg

• 1

#123 Osa

Osa
  • Modelarz
  • 180 postów
  • GG:
  • SkądJózefów ten koło Błonia
  • Imię:Adam

Napisano 02 czerwiec 2018 - 11:40

Super wiadomość. Gratulacje. A film będzie?

• 0

#124 jędrek

jędrek
  • Modelarz
  • 798 postów
  • SkądSłupsk
  • Imię:Andrzej

Napisano 02 czerwiec 2018 - 11:50

Gratulacje z oblotu :) .

• 0

#125 Matijus

Matijus
  • Modelarz
  • 556 postów
  • SkądBräunlingen Niemcy

Napisano 02 czerwiec 2018 - 11:55

Super wiadomość. Gratulacje. A film będzie?

Niestety sam na lotnisku jestem. A więcej lotów nie będzie bo chciałem podłączył lipo do ładowarki w aucie i poszedł tylko dymek z ładowarki..... Ehh życie. Chiał bym też podziękować wszystkim za pomoc tu na forum przy budowie tego modelu :)
  • 0

#126 jędrek

jędrek
  • Modelarz
  • 798 postów
  • SkądSłupsk
  • Imię:Andrzej

Napisano 02 czerwiec 2018 - 11:57

Buduj następne modele i "czytaj" dobrze rysunki ;).

• 1

#127 Matijus

Matijus
  • Modelarz
  • 556 postów
  • SkądBräunlingen Niemcy

Napisano 02 czerwiec 2018 - 12:03

Teraz czas na pylona chyba quckie 500 zrobie potem pzl p11c (choć to już do łatwych należeć nie będzie pewnie)
  • 0

#128 Matijus

Matijus
  • Modelarz
  • 556 postów
  • SkądBräunlingen Niemcy

Napisano 03 czerwiec 2018 - 19:56

Tak więc dziś w dzień był za mocny wiatr, wieczorkiem trochę ucichło to wziąłem pod pachę model pod drugą pachę kobitę i poszliśmy się przejść (spacer to był pretekst aby mieć kamerzystę  :ph34r:) Można to nazwać jako oblot, wcześniejszy lot to była bardziej walka z wiatrem dopiero teraz w miarę go wytrymowałem. Lądowanie hmmm powiedzmy ujdzie, jestem przyzwyczajony do cięższych modeli i spalin gdzie silnik zawsze coś ciągnie a zmniejszenie gazu nie skutkuje praktycznie zatrzymaniem się modelu w miejscu. Oraz minimalnie boczny wiaterek. No i zapewne nie jest idealnie prosty to też swoje robi, ale jak na pierwszy model może być. Następny będzie dokładny. 

Filmik w dwóch częściach, kobita się w połowie zbuntowała i powiedziała że też chce sobie pooglądać jak lata ;P 

https://youtu.be/sL4o--GPSRo

https://youtu.be/HNI2yT_kN74

Ps. kapotaż przez to że kółko zjechało ;) 

Załączone miniatury

• IMG_20180603_201407.jpg

• 0

#129 Matijus

Matijus
  • Modelarz
  • 556 postów
  • SkądBräunlingen Niemcy

Napisano 05 czerwiec 2018 - 19:41

Wiaterek ucichł to poszedłem znowu polatać. Dodałem od siebie winglety, jakoś mam wrażenie że lepiej lata. Modelik potrafi naprawdę sporo (gdyby był idealnie prosty była by bajka) ale hariera potrafi zrobić normalnie (trochę nim mota i trzeba lekko się z nim podroczyć) i odwrócony na plecach, beczka akcentowa na 4 też bez problemów na nożu tak średnio (jeszcze muszę się pobawić w ść. Baterię dałem aż do domku aby nie dokładać dodatkowych gramów. Jeszcze się pobawię troszkę z większym wykłonem silnika bo jak leci pionowo to troszkę go znosi na lewo.
Ogólnie powiem że model godnu uwagi i jak będe miał kiedyś więcej czasu zrobię go ponownie ale tym razem idalnie prosto ;)

Załączone miniatury

• IMG_20180605_200957.jpg

• 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych