Skocz do zawartości

Stabilizator lotu - dlaczego polecam...


TeBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy do takiego konfigu

kanały

1. Lotki, dwie po kablu Y

2. Ster płytowy 1 = zmiksowane lotki z wysokością

3. gaz

4. ster kierunku

5 Ster płytowy 2 = zmiksowane lotki z wysokością

czy mogę użyć stabilizatora z opcja auto-levelingu do sterowania sterami płytowymi kanały 2 i 5?

I jak to podłączyć np do Nx3?

Czy mikro switch "delta" oznacza, że stabilizator miksuje sygnały ail + ele i robi z tego deltę, albo może oznacza, że  wie, że już ma zmiksowane w aparaturze i tylko stabilizuje?

 

image.png.b14a46067fb67fb6aa2ed0208cae76f5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety tak nie zrobisz, mozesz miec dwie lotki na osobnych serwach, ster płytowy na kablu Y. Tak jak piszesz ma wewnętrzny mikser delta albo V w aparaturze nie dajesz miksera tylko pojedyncze kanały, zeby cie ten stabilizator nie zaskoczył faktem ze zeby go uzbroić trzeba dwa razy potencjometr funkcji ustawić w skrajne położenia.

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 7.04.2017 o 18:03, Lucjan napisał:

To prawda , przydała by się instrukcja po polsku . Ja rozszyfrowywałem swoją długo , a i tak nie mam pewności czy wszystko dobrze zrozumiałem . ;) Pierwszego  Guardiana testowałem chyba w 2013roku , spisuje się to ustrojstwo bardzo dobrze . Na chwilę obecną mam trzy sztuki. Nowy model samolotu zawsze oblatuję bez stabilizatora. Guardian bardzo pomaga kiedy lata się z bocznym wiatrem,  ale nigdy nie zastąpi pilota.

 

Guardian-2D-3D-Manual(1).pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2023 o 09:40, Jakub wawa napisał:
W dniu 7.04.2017 o 18:03, Lucjan napisał:

To prawda , przydała by się instrukcja po polsku . Ja rozszyfrowywałem swoją długo , a i tak nie mam pewności czy wszystko dobrze zrozumiałem . ;) Pierwszego  Guardiana testowałem chyba w 2013roku , spisuje się to ustrojstwo bardzo dobrze . Na chwilę obecną mam trzy sztuki. Nowy model samolotu zawsze oblatuję bez stabilizatora. Guardian bardzo pomaga kiedy lata się z bocznym wiatrem,  ale nigdy nie zastąpi pilota.

 

Guardian-2D-3D-Manual(1).pdf 1.18 MB · 8 pobrań

 

nie wiem czy to tylko u mnie pdf szwankuje, czy jednak coś z plikiem?

np

pdf.thumb.jpg.51022d51be7ea3533403cabebf1509a8.jpg

 

pdf2.thumb.jpg.3e05266a6679aa85fe29974ec164c724.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2023 o 21:18, RomanJ4 napisał:

Oryginał mam, ale dziękuję za link.

Chciałem pomóc. U mnie tego nie było, więc nie wiem dlaczego tak się stało. Zrób to sam: google translator>Wybierz dokument> prześlij go na serwer Google i wybierz języki.Może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.