Skocz do zawartości

MadMan 1150


arek1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatni weekend udało mi się zakończyć budowę MadMana w wersji 1150mm. Zostało jeszcze do przykręcenia kilka śrubek, ale konstrukcyjnie jest już gotowy. 
Niestety wyszedł trochę za ciężki. Teraz ze wszystkimi bebechami oprócz baterii waży 917 gramów. Do wagi końcowej dojdzie pewnie jeszcze z 150.
W budowie to bardzo przyjemny model, tak mi się spodobał, że zbuduję kolejny, tym razem w oryginalnej wielkości.
Pierwszy raz wykonywałem mordkę z laminatu i pierwszy raz malowałem aerografem. Wyszło jako tako, następnym razem będę wiedział na co zwrócić większą uwagę. Zazwyczaj mordki na modelach są większe od kadłuba. Mi takie rozwiązanie średnio się podoba, dlatego zrobiłem trochę mniejszą żeby się zgrywało.
Kabinka jest tłoczona z butelki, ale następnym razem spróbuję złożyć sobie maszynkę podciśnieniową.
Jedno zdjęcie poglądowe, reszta w galerii z linku
http://www.fotosik.pl/u/recc/album/2425374

 

post-15326-0-42840200-1491246945_thumb.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ładny a nawet bardzo ładny. Kolorystyka super :) Transparentna folia daje super efekt. A w zasadzie bardzo z mordki podobny do mojego ciut przerobionego pod kątem napędu elektrycznego. Wagą się nie przejmuj bo jak dobrze pamiętam mój ważył coś 1.2 kg czy coś koło tego a latał bardzo fajnie ;) 

a to moje tam kiedyś ;)

post-8897-0-78389500-1492661983_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.