Skocz do zawartości

MVVS 1.20


bjacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie czy jeszcze gdzieś można kupić to cudo? To już nieprodukowany MVVS 1.20. A może znacie coś podobnego, o zbliżonej pojemności? Nie mam na myśli silnika benzynowego, bo tu jest dostępny np. RCGF.

 

post-8458-0-91385000-1495470032_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Śliczny motorek! Zazdroszczę ci ;). Mam Ultimate z JR Models (też już nieprodukowany), który aż prosi się o taki motorek. Ma nawet 2 kanały wycięte pod wydechy. No i tu pojawia się dylemat - nie wytrzymam aż rok z ulotnieniem tego modelu, aż znajdę taki silnik na ebay'u! :D Pewnie skończy się na zastosowaniu jakiegoś "zwykłego" silnika... Mam np. wolny MVVS-26 (benzyna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówkę. Faktycznie, ten Fox 120 Twin jest dostępny na ebay'u. A jeśli chodzi o silniki OS czy Saito, to tak naprawdę zaporowa jest cena, ale może uda się "ustrzelić" coś w tym guście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś wie czy jeszcze gdzieś można kupić to cudo? To już nieprodukowany MVVS 1.20.

 

 

Jak Pawel napisal, mozna ustrzelic w eBay, tylko trzeba czesciej szukac. Ponizej calkiem przypadkowe trafienie - silnik zupelnie nowy:

 

https://www.ebay.de/itm/MVVS-Modellmotor-Boxermotor-20-ccm-2-Zylinder-Twin-120-Methanol-Version-neu/382481616201?hash=item590dae4d49:g:6E8AAOSwyDtagIF1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.