Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski F3K 10-11.06.2017 lotnisko Zalesie-Koczargi k. Warszawy


Czaro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plakat_MP_F3K_2017_may%20m.jpg

 

W imieniu organizatorów zapraszam widzów, kibiców, trenerów i entuzjastów, a wszystkich modelarzy z zacięciem sportowym namawiam na udział w Mistrzostwach Polski modeli szybowców wyrzucanych z ręki F3K, które odbędą się na lotnisku modelarskim Zalesie - Koczargi k. Warszawy w dniach 10-10 czerwca.

 

Wszelkie niezbędne informacje o zawodach, w tym planowana lista zadań, dostępne są na stronie:

 

http://bemowskie.pl/mistrzostwa-polski-modeli-szybowcow-rc-w-konkurencji-f3k-2017/

 

Mam nadzieję na liczne przybycie forumowiczów.

 

 

W zeszłym roku było nas tylu. Chcesz w tym roku być na podobnym zdjęciu? Zapisz się, przyjedź i wystartuj!

 

grupowe%20MP%20F3K%202016%20FB%20m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Jakie tam pozamiatanie, skoro nie skończyłem zawodów z kompletem tysiąców? ;)

 

Mam nadzieję, że impreza się wszystkim podobała i jeśli za rok znowu zrobimy zawody, spotkamy się ponownie na tym pięknym lotnisku. Koledzy z Zalesia - Koczarg wykonali imponującą robotę tworząc nowe pole lotów i jestem im ogromnie wdzięczny, że udostępnili nam to miejsce do naszych zmagań.

 

Ostatecznie wystartowało 21. pilotów, w tym 7. juniorów i młodzików. Rozegraliśmy wszystkie zaplanowane 14. rund, w 3. grupach. Latania było do upadłego. To były pierwsze zawody w tym sezonie, kiedy było cały czas ciepło i nie potrzebna była bluza, czy kurtka!

 

2017%20f3k%20MP%20Koczargi%20grupowe.jpg

 

2017%20f3k%20MP%20Koczargi%20wyniki.jpg

 

Kogo nie było, ten trąba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.