Skocz do zawartości

Karta programująca Foxy-wada ,czy co?


Princes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ponawiam moje już wcześniejszy post odnośnie uruchomienia i zaprogramowania regulatora kartą foxy.

Witam ,

Mam gorącą prośbę do kolegów ,a mianowicie  posiadam regulator foxy 40A z dodanym UBEC-em też foxy  3 A .Zakupiłem sobie do tego celu kartę programowalną  FOXY CARD AIR/HELI i juz  wydawło się wszystko w porządku  do momentu gdzie chciałem ustawić parametry regla  za pomocą  karty.Myślałem ,ze  to banalna  sprawa  gdyż  z kart programowalnych korzystałem nie raz  z tym ,ze  innych  producentów.Problem  pojawia się przy podłączeniu regulatora do źródła napięcia i regulator nie pokazuje żadnych parametrów zapala sie na nim tylko czerwona kontrolka ,a wyświetlacz z cyframi  "milczy" i nic nie pokazuje  przez co nie mogę  ustawić regla.

Nie wiem w czym problem bo wykonuję wszystko zgodnie z instrukcją obsługi. Może ktoś z was już programował tego typu regulator taką kartą i wie co jest u mnie  nie  tak z tym podłączeniem ?

W załączniku model tej karty programującej.Jeśli ktoś coś wie  co jest nie tak to pisać pisać pisać ....Bo nie mogę włączyć hamulca w modelu i latam z obracającym sie jak młynek do kawy śmigłem ... :P

post-5307-0-66254400-1497341168.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.