Skocz do zawartości

Sekundowe opóźnienie po wciśnięciu pełnych obrotów - ZTW Beatles 80A


swagimir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

założyłem do mojej elektrycznej deski nowe ESC - ZTW Beatles 80A. Oczywiście za pomocą karty programującej ustawiłem co trzeba i pojawił się ostatecznie jeden mały problem, który widoczny jest tutaj: 

. Jak wcisnę pełne obroty, to przez około sekundę silnik działa na niskich obrotach i po chwili włączają się pełne obroty. Czy da się to wyeliminować za pomocą karty programującej? 

 

Obecne ustawienia:

Bateria - LiPo

Heli mode - RPM OFF (tylko dla śmigłowców),

Start - Start ACC (są jeszcze do wyboru Very soft i Soft, ale zmianiałem i nie widziałem różnicy),

Hamowanie - wyłączone,

Timingi - Auto (do wyboru jeszcze zakresy Low(7-22) i High(22-30),

Rotacja silnika - Standardowa

Cut off voltage - 3.2v/65% (do wyboru jeszcze z 2.8v/50% i 3.0v/60%),

Cut off power - Reduce (do wyboru jeszcze Stop).

 

Może ktoś z obecnych spotkał się z czymś podobnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja miałem podobnie z regulatorem ZTW B - 25A, częściowo pomogło ustawianie różnych kombinacji timingów oraz startów. Ale nie udało mi się wyeliminować do końca takiego zachowania i się z tym pogodziłem. W modelu i tak nie wyłączam silnika do zera podczas lotu, a z minimalnych obrotów wkręca się już normalnie. Może to po prostu taka natura regulatorów tej firmy... 

Ale poczekaj na rady kogoś mądrego, sam również będę śledził, bo może jednak da się to wyregulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg instrukcji masz prawdopodobnie masz włączona opcję acceleration soft, ustaw na normal lub hard.

http://imgmgr.banggood.com/images/upload/2015/04/Beatles%20Manual.pdf

Ustawiałem to już kilka razy i za każdym razem tak samo. Albo akurat programator akurat mi tej opcji nie ustawia, albo problem jest w innym miejscu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.