Skocz do zawartości

Pelikan - wszelka pomoc wskazana.


ROBERT908
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Jerzy Markiton

Robert !

Nie daj się podpuszczać ! Nie masz radia, nie chcesz iść w RC - to odłóż ten model na półkę !  Parę razy rzucić się nim da, ale tylko rzucić. I będzie to zdecydowanie gorsze niż A-1 ( w tym wypadku A-2) ! Próba holowania skończy się w reklamówce. Szkoda pieniędzy i Twojego czasu.  Materiał na wykończenie (kleje, pokrycie) wyjdą drożej niż zakup A-3 - jeśli chcesz tylko porzucać.

Pozdrawiam - Jurek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem narazie zająć się samą budową, muszę jeszcze to przemyśleć, choć z drugiej strony to mógłbybyć początek samodzielnego składania samolotów rc, gdyż w tym modelu jest mało elektroniki 2 serwa odbiornik akumulator i oczywiscie nadajnik, myślę, że jakies tańsze na początek, ale jak mówiłem, muszę się z tym przespać.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie, Jurek dobrze Ci radzi. Sklej ten model, a wyposażenie się znajdzie. Radio da się zmajstrować jakieś budżetowe, a jak wykażesz choć trochę chęci i zaangażowania to na pewno ktoś z Nas będzie w stanie przekazać Ci pozostałe wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Widzę że dobrze sobie radzisz to jest bardzo ważne doświadczenie dla Ciebie , postępuj według instrukcji ,staraj się robić wszystko w miarę prosto na Twoje możliwości , jak się model rozbije , prędzej czy później , to się nie martw , ja i moi koledzy też tłuką ,to tak bywa .

Jak zaskoczysz to będziesz fyrał,jak nie to trudno.

Nie patrz czy to jest RC czy wolnolatający ,kierunek jakim chcesz iść wybierzesz później.

Pamiętaj pierwsze doświadczenie jest najważniejsze ,przyjdzie czas że będziesz się z tego śmiał .

Jakby coś służę pomocą.

 

Pozdrawiam

Gucio.

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-UL10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Robert ładnie robisz, ale przy klejeniu patrz czy kadłub zachowuje osiowość / nie jest zwichrowany/.Skrzydło klej na desce i na zamieszczonym planie , oczywiście wcześniej na nim połóż cienką folię.Szpilki jak najbardziej potrzebne. W przeciwnym wypadku daremna twoja robota.

 Nie poddaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.