Skocz do zawartości

Zamienny odbiornik do Futaby


Tomek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję zakupić zamienny odbiornik do Futaby T10C z modułem TM-10. Oryginalny jaki mam to R6014HS FASST i sprawuje się bardzo dobrze. Ilość kanałów jaką będę potrzebował: 1szt 8 kan,

                                                                                   1szt. 6kan

                                                                                   1szt. 4kan.

Rozważałem jeszcze zmienić moduł nadawczy na chwalone Frsky ale nie znam się. Odbiorniki oryg. Futaby są poza moim zasięgiem stąd szukam tańszego ale dobrego rozwiązania.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba kupować modułu nadawczego FR-Sky.Wystarczy w Hobby-kingu kupić Orange lub FR-Sky dedykowanego dla Futaby(musi być w opisie zaznaczony rodzaj modulacji dla Futaby np.FASST) i po kłopocie.Mam takie i działaja niezawodnie.Jedyny problem to nie zawsze są dostępne w europejskim magazynie.

Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.