Skocz do zawartości

Gogle FPV Eachine One (lub TWO) czy ma ktoś? Lub inne z wejściem HDMI?


Gość z.x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

czy ktoś na podhalu albo w małopolsce ma te gogle?

 

Co potrzebuję i dlaczego:
Chciałbym przetestować te gogle z raspbery pi. Nie chce ich kupować zanim nie zobaczę jak to działa i nie będę pewny że jest OK, i że w ogóle działa.

 

Mam gogle i tworzę sobie system FPV, natomiast nie jestem z aktualnych gogli zadowolony i myślę nad zmianą.

Natomiast wymagany jest dla mnie port HDMI, dlatego akurat te gogle.

 

A może ktoś prowadzi sklep i ma je na stanie i byłaby szansa sprawdzenia?

Mogę przejechać max 100km od podhala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakby ktoś był zainteresowany, to śmiało mogę powiedzieć że gogle Eachine Two są wypasione, takiego obrazu szukałem.

Podłączenie pod komputer, lub raspberry pi działa od strzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Miałem na oczach gogle quanum cyclop, fatshark HD3, eachine ev100 i eachine two. Powiem tak, fatsharki i eachine, jedyny plus to wielkość. Obraz jest ok ale wrażenie jakby było się w ciemnym tunelu i daleko przed nami byłby ekran. Cyklopy miałem osobiście i były całkiem ok ale przesiadłem się na Eachine two ponad rok temu i jak na razie ciężko o lepsze gogle nawet za 2x większe pieniądze. Wrażenie jak by się siedziało w kinie, ekran wypełnia prawie całe pole widzenia, prawdziwe diversity ( dwa odbiorniki wideo) eachine ev100 tylko udaje diversity tymi dwiema antenkami. Wejscie hdmi pozwala na fajne latanie na symulatorze (ekran 1080p) i w przyszłości można bez problemu do gogli podłączyć zestaw fpv HD. Wyglądają na ciężkie, są jednak bardzo lekkie i najwygodniejsze z tych czterech modeli które miałem okazje testować. Polecam każdemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.