Skocz do zawartości

Airco DH-2 1/3


wdowi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

krok do przodu, krok do tyłu. Wczoraj okazało się, że zbudowałem za wąski baldachim, albo jak ktoś woli za szeroki kadłub. różnica niby niewielka, bo 7 mm ale dość poważnie komplikowała montaż stójek w kadłubie. Wybrałem oczywiście najprostszy sposób wybrnięcia z problemu, czyli powstał nowy baldachim.  :D

 

Matko jakie to wielkie  :blink:  :D

 

post-235-0-27234500-1509647699_thumb.jpg

 

 

teraz trzeba będzie pomyśleć jak to wszystko do kupy połączyć  :)

 

post-235-0-06325300-1509648171_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tych planów ale jest tam jakiś klinik mocujący pod usterzenie poziome?

 

Bo to ważne żeby nie leżał bezpośrednio na belkach kadłuba. Inaczej będziesz mieć ujemny kąt natarcia płatów.

 

U mnie zawieruchy się kończą i wracam do Camela wreszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

górne belki dochodzą tylko do krawędzi natarcia statecznika, to co na zdjęciu nie jest jeszcze przycięte. Z krawędzi natarcia statecznika będą wystawać wąsy z G10, które będą wchodzić w rury kadłuba.

 

Największy problem to przygotowanie stanowiska do ustawienia i montażu tego druciarstwa  :D trochę długi ten kadłub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pociągnołeś ,ale już Cię dogoniłem ,nie przesadzaj nie jest taki wielki to tylko 260cm długości ,ja już zmierzyłem wysokość ,i wychodzi żę aby go wyjąć na zewnątrz z domu będę odkręcać podwozie , nie mam tak szerokich drzwi :D Arek spoko mój do świąt będzie stał cały olinowany bez pokrycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób kopytko ,ja  zaczynam uzbrajać kadłub "węglarkę" czyli wyjścia na kierunek i powoli na stery wysokości


ale jak widzisz zmieniłem koncepcję mocowania rur kadłubowych 


no i powiem jest to wielkie następne zdjęcie z obnośnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zielone to K-750 "ruski" boxer, stare motocykle to moja kolejna pasja, trudno się dzielić między nimi czasem. Mam jeszcze rozpoczęte 2 projekty odbudowy trochę starszych motocykli, na szczęście nikt mnie nie goni.

 

Fakt zaczyna się robić ciasno, już czas żeby trochę ogarnąć w tej "stajni Augiasza"  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.