Skocz do zawartości

SZD 6-X Nietoperz


Karol93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z rzutami nie ma problemu bo i tak wszystko bedzieprojektowane pod ukladanke do wyciecia laserowo...Jakos latwiej mi tak dlubac.Na reczne ciecie , szlifowanie itd nie mam warunkow a tez leniwy sie zrobilem :)

Oczywiscie plany teraz sa w wersjii elektronicznej wiec jak ktos chce to nie ma sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapier - zastanawiałem się nad zmianą profilu tak jak pisałeś, i dochodzę do wniosku że nie ma sensu - nie wiem jak w "dużej" wersji ale mała ma skręcenie skrzydła i to dość spore, więc na pewno będzie stateczna... W sumie wychodzę z założenia, że skoro ktoś to opracował tak jak jest, to znaczy że tak ma byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel_W a widziales plany tego modelu? Ten profil wcale nie wyglada na typowy jak w latajacych skrzydlach. A skrecenie o jakim mowisz wynika raczej z uniesienia lotki i dosc dziwnie wyglada na rysunkach zeber bo w 2 miejscach wydaje sie ze zamiast roznac na kolejnym zeberku to jest mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy mam sie czuć winny ? Plany wróciły do Pana ?

Co do śmierci tematu budowy, to nie byłbym taki pewien - planuje budowe, ale najpierw chce dobrze sie nauczyć latać (piperka katuje aktualnie) później Delfin 500 i myśle że nastepny będzie nietoperek :). Wiem ze chyba troche przedwcześnie przysłowiowo "zawracałem dupe" - ale plany jak najbardziej zostaną wykorzystane, bo warto, a modelik ładny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem do kogo Pan napisał, ale to ja jestem autorem wątku i to z racji jego istnienia wywiązała sie Pańska wymiana planów :P. Już wiem, ze plany nadal nie dotarły(spojrzałem na daty dodania postów...)

PS. Jak narazie "zinwigilowałem" plany - już w miare wszystko rozumiem, teraz tylko tak jak napisałem, nauczyc sie latać, pozniej opanować szybowce a później można spróbować dziwologą-nietoperza ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pzrepraszam za zamieszanie.

Robin nie zzymaj sie tak bardzo. Plany wyslalem do Ciebie 6.10. a nr nadania to RP121823040. Wyslane byly priorytetem poleconym oczywiscie i pewnie lada chwila beda u Ciebie.

Co do odpowiedzi na PM to mea culpa . Faktem jest ze czesto czytam jeszcze rano przed praca wiadomosci ale nie mam czasu pisac no i zdaza sie ze potem w wirze zajec codziennych wyleci to z glowy.

Zastanawia mnie tylko czemu nie dostawalem wczesniej powiadomien o napisanych postach w tym watku.

Tak wiec daj znac jak plany dotra do Ciebie i jeszcze raz przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.