Skocz do zawartości

polikarpov wyposażenie


piotrf3j/m

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Silnik Ok na początek ale śmigło daj 9x5HD GWS -proste ,potem kupisz sobie TP 2408-21,regulator trochę za mały ,kup lepiej za duży np 25 a nawet 30 A.

Dlatego że waga niewiele się różni a mniej będzie obciążony i można go bez obaw przegrzania wcisnąć w EPP.

Serw nie znam to się nie wypowiadam ale cena zachęcająca,ryzyko niewielkie.Jak się sprawdzą to daj znać na pw może zacznę stosować :D .

Model OK można wzmocnić węglem nad i pod skrzydłem.

 

Jest to jednak model do kombata(zachęcam).Do akro lepszy byłby SU 26 a wtedy to wyposażenie byłoby bez uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=662&Product_Name=HXT900_9g_/_1.6kg_/_.12sec_Micro_Servo

 

 

 

jezeli serwa to tylko ten mam osobiscie 12 sztuk takich serw w kombatach pod spalinke 2,5 .owiele mozniejsze i mozna zakupic tryby.bardzo dobrze centrują i trzymaja neutrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.